YSF (Metalcore,Alternative,Endüstriyel)

Emeğine sağlık. Sen ilerdeki bir akımın ilk temsilcilerindensin. Bak öngörüsü iyi olan ve bu özelliğime güvenen bir adamım.

Şimdi müzisyen çöplüğüne dönsede ortalık kimse aradığı müzisyeni bulamıyor ve yavaş yavaş "evde kayıt" drumuna geçiliyor. Herkes yapmak istediğini paylaşmak istediğini evde "tek başına" kaydediyor.

Forumlarda ilerde Çok nadir grup ismi göreceğiz devamlı kişi ismi göreceğiz a'ahanada buraya yazıyorum'

Neyse mevzuyu dağıtmadan girdim baktım dinledim, emeğine sağlık bu forumda "biz şöyleyiz böyleyiz" diyen bi ton zirzoptan daha iyi şeyler yapmışsın/üretmişsin!

Kolay gelsin.

öncelikle İlginize Teşekkür Ederim Arkadaşlar..

Şunu Ayrıca Belirtmek istedim;

Yaptığım Çalışmalar Her ne kadar bireysel olarak gözüksede bu çalışmaların içinde başka müzisyenlerinde emeği vardır... Örneğin Bateri, Bass vs. Gibi.. Ben Üretiyor Yorumluyor ve Prodüksiyon Yapıyorum. Gitar Çalığ Kaydediyor düzenlemeler yapıyorum. Bana bu konuda yardım eden baterist arkadaşım Ömer'e çok teşekkür Ediyorum... Ayrıca ve Ayrıca sadece ev ortamında yapılan çalışmalar değiller. Belirtmek isterim...

Bu Arada Promo olarak kaydettiğimiz "Play" adlı çalışmanın "Master Vokal" Halini Yapıyorum o da bitmek üzere, dinlemenizi ve yapıcı eleştrilerinizi bekliyorum...

Saygılarımla YSF!

Yeni Proje "YSF - Play --- Günah Keçisi(Vokal Master) Fırından Çıkmış ve Bitmiştir Arkadaşlar Bilginize...

Siteye Eklemekteyim Saygılar

Uzun bi çalışma sürecinin ardından küçük bir mola vermenin zamanı geldi :)

Pek yakında yeni çalışmalar yapacağız.. Saygılarımı Sunarım.

YSF!

Hea_veN demiş ki:
Yeni Proje "YSF - Play --- Günah Keçisi(Vokal Master) Fırından Çıkmış ve Bitmiştir Arkadaşlar Bilginize...

Siteye Eklemekteyim Saygılar

abi nereye gitti bu parça ya!!!bugün 6 gibi vardı sitede işim çıktı gitmek zorunda kaldım az önce büyük bi heyecanla baktım siteye ama... listedede var da ben mi göremiorum ya..hasta olmuştum resmen parçaya vokal muhteşem olmuş, müzik zaten öle...yok artık dedirtti bana istiyorum o parçayı :(

siteye geri gelmiş :D tabiki benmde listemde 1.. abi naptnz siz ya valla mükemmelliğin sınırlarını aşıorsnz..ayrıca sahte ışık farklı olmuş, böle de çok güsel olmuş ;)

Hea_veN demiş ki:
Uzun bi çalışma sürecinin ardından küçük bir mola vermenin zamanı geldi :)

Pek yakında yeni çalışmalar yapacağız.. Saygılarımı Sunarım.

YSF!

tabi küçük bi molayı fazlasıyla hakettn küçük ama=) yeni çalışmlarn daha ii olacağına kuşkum yok ..parçalar gittikçe insanı çıldırtacak hale gelior..dinlemeye kıyamam ben onları=)

Yeni Projeler Yolda Arkadaşlar, Geçtiğimiz Günlerde küçük bir problemle karşılaştık yeni yeni toparlanıyoruz.. Yeni Projelerle Karşınızda olucaz en kısa zamanda ;)

Saygılarımla YSF!

Geri