Super Bad / Çok Fena

'Forum Meydanı' forumunda strinzi tarafından 8 Aralık 2007 tarihinde açılan konu

1. [​IMG]

Tür : Komedi
    Gösterim Tarihi : 9 Kasım 2007
    Yönetmen : Greg Mottola
    Senaryo : Seth Rogen , Evan Goldberg
    Görüntü Yönetmeni : Russ T. Alsobrook
    Müzik : Lyle Workman
    Yapım : 2007, ABD , 114 dk.

Oyuncular

Jonah Hill (Seth) , Michael Cera (Evan) , Christopher Mintz-Plasse (Fogell) , Bill Hader (Memur Slater) , Seth Rogen (Memur Michaels) , Martha MacIsaac (Becca) , Emma Stone (Jules) , Kevin Corrigan (Mark)
    “Çok Fena/Superbad”, liseden mezun olmak üzere olan, asosyal denebilecek iki gencin ibret dolu hikayesini komik bir dille anlatıyor.

“Çok Fena/Superbad”’in yaratıcıları, bu filmin klasik gençlik filmlerinde karşılaşılan geleneksel lise hiyerarşisine sahip olmadığını söylüyorlar. Örneğin lisenin, karizmatikler ve ezikler şeklinde bölünmüş olamayacağını, bunun mutlaka bir arası olduğunu ve filmde bunu da yansıtmak istediklerini savunuyorlar. Eğlenceli bir gençlik filmi…

2. MtvTR de özel bir bölüm izlemiştim,onda bile koptum. Güzel görüntülü bi dvd çıksında alalım. :)

3. spdy

spdy

72
    0
    300
    güzel bi gençlik filmi

4. Başlığı açalı baya olmuş. o zaman izlememiştim bir kaç yorum yapayım hemde filmi izleyen olmuştur üzerine konuşulabilir. :)

Filmi zevkle izledim.Bir kere çocukların tipleri hareketleri bile güldürmeye yetiyor insanı kısaca eğlenceli bir filmdi izlemeyenlere tavsiye edilir.

5. ben hiç beğenmedim bu filmi ne yazıkki bütün film cinsel içirikli mi olur yaa..gerçi gençlik filmi sonuçta belki de bu tarzı sevmediğim içindir..

6. Yahu o kağıda penis çizme muhabbeti nedir ya. Çocuğun onu anlatırkenki saflığı mahvetti beni. Bir de polisler süperdi tabii.. :D

7. hehe penis olayı süperdi benim aklımda kalan bir diğer komedi olayıda öteki elemanın annesi arabaya doğru eğilip güle güle falan derken öteki şişkonun o gögüslerdenmi süt emdin gibi birşey demişti galiba orda koptum. :) birde başkasını partisinden içki araklamalarıda güzeldi.

8. muhaha koptum ya :) adımı McLovin diye değiştirecem.

9. türkçe dublajında bayaa bi küfür wardı kim bilir ingilizcesinde neler vardır :D

ama gerçekten o penis muhabetine bende koptum çocukda tam bir türk kıvırcık saç modeline benziyo :D

10. ''bebekken o göğüsleri emdiğin için seni gerçekten çok kıskanıyorum'' :lol:

iyi bir film,tavsiye edilir.

11. Dublajı rezalet...

12. Bu başlığı açalı 8 sene olmuş neredeyse gözlerim yaşardı şaka gibi :)

Bu Sayfayı Paylaş