ÞakaGibi

Ankaradan yeni bir rock grubu...
Grubumuzu 2004'ün başında kurduk.Müzik türü olarak rock, rock N roll, punk yapıyoruz.

Grup elde olan veya olmayan nedenlerle bazı elemanlarıyla yollarını ayırmıştır..

Ve işte grubun en son hali:
AkustikGitar,harmonica,vokaller: Can
Solo gitar:Mehmet
Vokaller: Zafer
Davul: Tolga
Bas: Erinç
Trompet: Emre

:!: Grubun 05mayısında Studio Feedbackte kaydettiği bir bestesi Uzak indirmek için aşağıdaki linke tıklayınız:
http://mp3download.myspace.com/inde...Song&bsid=4843566&song_name=Uzak&fid=47945113

Grubumuzun birde websitesi mevcut..Bekleriz..
www.sakagibi.net

Her türlü düşünceleriniz bizim için önemli...!

vvvaaayyyyy!!! erinç'im buralarda da mı karşılaşacaktık yahu.... hadi olm tüm desteğim sizinle!!!! ünlü edeceğim oğlum sizi!!! ama şimdi tutar sen kim dersen affetmemmmmm!!!! ;)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Tesekkür ediyoruz efendim.. Umarım hersey güzel olcak.. eywallah buyuksun kıvanc aksanından mı tanıdım seni nedir=)- hehe "erinç'im" eywallah bu arada grubumuzun ismi hakkında ne düşünüyorsunuz? Biz çok sevdik sizinde fikrinizi almak isteriz..

güzel müzik dolu bir hayat dileriz.......

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Opera sanatcısı Seza Kırgız buldu ismimizi hatta kendisi "mor ve otesi"nin de isim annesiymiş... "Şaka Gibi" olsun dedi can ile benimde çok hoşuma gitti bende ordan hemen atladım 1 nisandada tanıtım konseri olsun diye bi anda böle mutlu olduk hikaye budur..güzel bi gündü=)-

İlk konser performansımızı nası buldun bu arada?
ortam hakkında hiç bişey soylemycem=)-

Bu isim bana eskilerdeki bir şaka programını hatırlattı... :)
Başarılar diliyorum size, yanınızdayız...
Coşun coşturun biraz da inşallah güldürün bu türkiyeyi

_-_-_-_-_-_-_-_KAÇAK_-_-_-_-_-_-_-_-_

Geri