Eğitim Fakültesine Giriş

Arkadaşlar merhaba.Ben seneye Eğitim Fakültesi Müzik Bölümüne gidip müzik öğretmeni olmak istiyorum.Beni yetenek sınavında neler bekliycek ve şimdiden nelere çalışmam gerekicek.Anlatabilirseniz çok sevirim.Bu arada düz lise 11.sınıfım.Şimdiden teşekkürler

merhaba bende 2 yıldır deniyorum bu sene yedekde kaldım 2008 de yine gireceğim birincisi çok çalışmak ikincisi kulağın iyi olmalı.2 ses 3 ses 4 ses sorulacak ritim ve ezgi tekrarı birinci aşama bunlardan oluşuyor....ikinci aşama enstürüman şan tekniği ile bir şarkı söylüyorsun sonra sana verilen bir solfeji deşifre ediyorsun en sonda dikte bütün bunların ne olduğunu biliyormusun kabaca anlattım ama...kurslar var özel yetenek sınavına hazırlayan büyük şehirlerde oldukça fazla bu kurslar nerdensin bilmiorum ama kısaca böyle birde öss puanı önemli baraj 185 barajını aşmalısın yoksa girme hakkın yok......

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından düzeltilmiştir. "V" yerine "W ya da F" , "Z" yerine "S", "K " yerine "Q" kullanmayınız ve kelimeler üzerinde gereksiz kısaltmalar yapmayınız. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Geri