Hot Sauce

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda ottocalm tarafından 5 Nisan 2004 tarihinde açılan konu

1. Merhaba,

Hot Sauce'u dinlediniz mi? Pazarları Gölge'de ve cumaları 12den sonra dummydeyiz. Reggae, Funk, Caz , Latin... Herkesi bekliyoruz.

2. dinledim dinlemekle de kalmadım eğlendim..bence iyi bi iş çıkarıyorsunuz aynen devam :wink:

3. chi

chi Çilekeş Gitar

153
    0
    600
    kesinlikle çok keyifli bir grup..
    herkese tavsiye ederim..
    kefilim..

4. bana bira ısmarlayan grup :)
    ya şaka maka çok sağlamlar, performasn muhteşem. davam beyler.
    sizin elemanlar ordan burdan tanıdık çıkıyor. neyse gölgede de dinleriz.

5. gnbb

gnbb

67
    0
    600
    müthişsiniz!
    repertuarınız çok süper!
    bence herkes dinlemeli!

6. yeni buldum burayı, millet arkamızdan konuşuyormuşta haberimiz yokmuş... www.hotsauceshowband.com dan iletişebilirsiniz...

7. eğlenceli,güzel...
    bol şans arkadaşlar...

8. ne güzel bunları duymak ne güzel.....insan çalarken ne kadar eğlenırse karşısındakıde o kadar eğleniyo...

9. otto cum valla süpersiniz ben harbi eğleniyorum sizi izlerken ama uzun zamandır mali sorunlardan dolayı sakaryaya inemiyorum haliylede izleyemiyorum sizi kusura bakma!!! ama en yakın zamanda görüşüceğiz merak etme :D :D bu arada herkese şiddetle tavsiye ediyorum !

10. yok mu bir kaydınız falan dinlesek güzel güzel.Merak ettim valla.

11. bu arada sizin artık gölgede de çıktığınızı bilmiyordum. dün okuldan bir arkadaşda sizi izlemiş meğersem sizmişsiniz şimdi farkettim o da baya beğenmiş performansınızı :D :D

12. anger_is_a_gift

anger_is_a_gift Çilekeş Vokalisti

281
    0
    600
    çok kaliteli,düzeyli ve espirili :lol: :?: özellikle jamiroquai performansları harika...hikmet'in de ayrıca hastasıyız :p :p

13. dun gece bizim sahneye firlayan ve mikrofonu kapan davulcu arkadas burada mi, matrak adamlarsiniz ya, tekrar bekleriz.
    yolunuz acik sansiniz bol olsun :)

14. evet ben burdayım:)

15. cidden bir hot sauce yapalım ya özledim.
    "bu aşk olur mu olur sevgi yerini bulur mu yine de..."
    böyle miydi :)

16. yeni şarkı yolda şarkının adı da PİÇ çok yakında geliyo:)))))

17. Vaktim olsa geleceğim dinleyeceğim.

18. bu arada bilkent bahar şenlıklerı işi bellı oldu.son gun yanı cuma gunu çıkıyomuş hotsauce beklerizzz....

19. peki bu hangi tarihe tekamül ediyor :D :D

20. Cuma günleri çaldıktan sonra keyifle izlediğimiz hot sauce grubuyla artık aynı gün çalmamak açıkçası dummyden ayrılırken üzüldüğüm tek şey oldu ama arkadaşlar harbi ben teşekkür ederim asıl dert ortaklığınız için ve ne zaman isterseniz roxanne sölerim yine zevkle:)) cuma günleri gelemicem artık galbia sizi izlemeye:( ama bu pazar kesin gölgedeyim biramı alıp dansetcem süper olcek:) hepinize selamlar saygılar bize de bekleriz:)
    hastasıyız hot sauce'un..bi sürü smiley burda

Bu Sayfayı Paylaş