Hot Sauce

Arkadaşlar O.D.T.Ü. şenliklerinde de çıkıyoruz... saat ve gün ü sonra duyururuz burda... Bu arada hatırlatma olarak Bilkent te 7 mayıs cuma günü saat 15:30 da sahnedeyiz... sanırım 3 gün müş şenlikler ve en son yani cuma günü biz çıkıyoruz ayrıca hergün sadece 1 grup çıkıyormuş...

:))))
Arkadaşlar bu arada 7 Mayıs saat 14:00 Bilkent
12 Mayıs saat 16:30 O.D.T.Ü. deyiz... bide bu hafta gölge çok eğlenceliydi gelip hoplayıp zıplayan herkese teşekkür çok eğlendirdiniz bizi...:)

Mükemmel diyorum arkadaşlar. Dummy de dinledim sizi. Sizden önceki gruba Hot sauce show band dedi arkadaşın biri. Biraz şaşırdım sonra siz çıkınca eyvallah. Ben arada Levent Yüksel den bölümler çaldığınız anda koptum. Çok başarılı bir sentez olmuş :taptim . Vokalistiniz bence çok sağlam. Hissetiriyor insana. O şarkıya kadar sıkıntı gelmişti ancak sonra yine eğlenmeye başladım. Başarılar , kolay gelsin

selamlar,
hot sauce grubuna mail attım ancak ulaşmadı...mail adresinizde bir problem var galiba...grup elemanlarından biri buraya kendi mail adresini yazabilir mi acaba?
ya da necrophiliac_trQhotmail.com adresinden benimle tamasa geçerlerse röportaj yapmak istiyorum kendileriyle...

Sevgili -uzaktan-kuzenim Görkem :D En kısa zamanda seni dinlemeye gelicem,yalnız bu hafta istanbul roxy ve uludağ ü.şenliklerinde çıkacağımız için döner dönmez gelmek istiyorum..Bana programınızı bi yazarsan veya ö.m atarsan sevinirim :D Hadi görüşürüz :D

Evet sevgili uzkatan kuzenim Kıvanç :) Yukarda vatandaşlar programı yazmışlar, sende konser vs... olursa haber et de bizde gelelim... Bu arada size gelicem zaten yakın bir zamanda...

Bilkent şenliklerinde, ses sitemine ve sahnedeki fırtına kıvamındaki rüzgara karşı (bir ara ben şahsen havalanıp uçacaktım) eğlendik... Darısı O.D.T.Ü. ye...

bende uçan bir zili beynime yemediğim için çok memnunum ve tabi birde programın ortasında, hihat ayağının bana ayak yapmasından ötürü de bir o kadar üzgün...

doğrusunu söylemek gerekirse ben açık havada bu kadar verimli bir ses düzeni ve bir o kadar da eğlence beklemiyordum; konserin bende yarattığı şok etkisini tanımlamam zor. herşey çok güzeldi. egemen saçmaladı tütsü ve şeytan konusunda, böyle patavatsızlıklar yapıyor arasıra, onun adına özür dilerim...
son olarak, hangi trompetçiye ulaşmak istediğini iyi anlayamadım, iki tane(?) vardı. ikisi de pek uğramıyor foruma... hangisi olduğunu söylersen belki yardımcı olabilirim.

Geri