Tahrip (hardcore)-Ankara

arkadaşlar yeni bi bar açıldı bizde ankarada sağlam güzel gruplarımızı sahnemizde görmek istiyoruz
grupların en sevdiği şeyler sahnemiz olduğunca büyüktür mekanı ztn önceden size göstereblrm mekan sakaryada

iletişim için [email protected]
0554 361 31 00

nicegirl_fb demiş ki:
gercekten çok sıkı yeni şarkı..defalarca dinledim dinliorum=) takip her zaman;)

evet açıkcası geçen yıl kaydettiğimiz bi parçaydı tabi aradan çok zaman geçmesine rağmen sayfaya koymak istedik emin olun yeni şarkılar çok daha sıkı ve bomba olacak desteğiniz için ayrıca teşekkür ediyoruz...

bassci84 demiş ki:
arkadaslar çalısmalarınız gerçekten beğendım umarım daha ıyı yerlere gelırsınız görüsmek üzere saygılar.....

destegin ve ilgin icin tesekkurler umarız bir gün yollarımız kesişir...çalışmalarınızda başarılar...TAHRİP

Cihan abi o kadar geldiniz bizleri dinlemeye fakat gördük hep beraber organizasyonda sıkıntılar dertler tasalar sesler sende biliyorsun pek iç açıcı geçmedi :) Bi sinirle hışımla indik sahneden ama seni de göremedim konser sonrasında bi kusur borcum vardı onu da buradan ileteyim dedim :)

Yoz parçası favorim bu arada onu da söyliyim :Şarkılardaki değindiğiniz konularda tam yerinde başarılı..Artık bi giriverin studyoya , yeter bu kadar ara , küller alevlensin , YOZ ' lar canlansın =)

Başarılar , yolunuz çok fazla açık , Ankara bu tarza aç , Türkiye bu tarza çok fazla aç , sizde en güzel şekilde doyuruyorsunuz. Saygılar..

Dip Not : Keizer_Davul.

Canım oğuzcuğum çok çok teşekkürler abicim iyi dileklerin için ...Biraz geç oldu ama kusura bakma canım.TAHRİP' den bütün ekibe saygı ve sevgiler.

Geri