Amfini Göster Ey Türkrockcılar

'Elektro Gitar Ekipmanı' forumunda plaROCK tarafından 28 Aralık 2007 tarihinde açılan konu

1. Arkadaşlar bildiğiniz gibi bir amfi en az bir gitar kadar önemlidir bende severek amfilernizin fotolarını en yakın zamanda ekliyorum ve altına anfim .... bu seyleri cok guzel bu dezavantajı filan da derseniz hem amfi alacak arkadaşlara yardımcı oluruz hemde resimlere bakarak mutlu oluruz hemde herkes bilgilenmiş olur
    Saygılarımla plaROCK :D :)

2. Topic ler coştu hadi hayırlısı :)

3. ciddi ciddi gitar elini veya gitar nasirini goster ey turkrockcular diye baslik acmayi dusunuyorum, muduriyet kizar mizar diye tirsiyoz ya bakalim

4. Bu topiği açanlar bunları da açtı;

"Penanı göster Ey Türkrockcılar"

"Jackını göster Ey Türkrockcılar"

vb.

5. gösterin arkadaslar iyi olur

6. metronomunu göster türkrockcılar :))

7. Pardon ama ben öyle birşey yapmadım ve lütfen dalga geçecek gereksiz mesajlar yazmayınız :!:

8. Komik isteyen açsın fakat amfi konusu o kadarda komik bir şey değildir,unutmayın ki eğer sağlam bir amfin omazsa gitarın her ne olursa olsun o verimliliği vermez lütfen arkadaşlar dediğim şekilde yapın gösterin sizin de hoşunuza gidecektir herkes bilgilenecektir ....lütfen

9. Anfi demeyin abi buna ısrarla yav. :) Amfi. :)

TDemirdizen bunu beğendi.
  10. insanlar zaten amfilerini gitarını göster ey turkrockcılar topiinde gösteriolardı, tabi bilemem ilgi ne kadar olur buraya

11. orda ince bir espri var zaten..anlayana..

12. Turkrock gitaristlerinin ekipmanları diye bir başlık vardı ordan devam edebilirsiniz bence. Sonuçta amfini göster drive pedalını göster preampini göster diye ayrı ayrı başlıklar açmak mantıklı değil. Bir gitar bir de ekipman başlığı var oralardan devam edin derim.

13. gösteriş merakı iyi değildir arkadaşlar saçma hareketler yapmayalım 15 yaşında çocuk değiliz biz gitarımızı gösterip mutlu olalım

14. amfi ama çok önemli. amfisini gösterecekler tanıtır nitelikte resimlerin altına bilgi verirlerse çok yararlı olur bence. diğer başlığında yükü azalmış olur, bildiğiniz gibi sabit başlıklar epey karmaşık olabiliyor sonradan.

15. ince espirin cok güzel. helal olsun

16. Yorumun için sağol soulwalker arkadaşlar sizinde eleştiri olsa bile yazdığınız için çok sağolun...birde resimleri eklesek çok guzel olacak
    NOT:İnternete 41.2Kbps den bağlandığım için resim eklemem çok zor oluyor yoksa eklerdim :(

17. [​IMG]

ENGL Screamer Head+ vintage 30 2x12" Kabin olur kendisi. Amfi 4 kanallı, tonlar çok yoğun, fazlasıyla sert, yalnız 4 kanalında eq ayarı aynı, kötü mü derseniz benim için kullanım kolaylığı sağlıyo. Kabin ise 2 tane Celestion V30 dan oluşuyo, El yapımı olduğu konusunda 1-2 söylenti var...

18. Mesajın için çok sağol agmed bu arada amfin çok güzel gözüküyor sesini duymadım ama büyük ihtimal sesi de iyidir

19. rica ederim hep marshall hep marshall değişik tatlar da olmalı amfide, bu arada teşekkürler foto çekildiğinde biraz kirliydi ama yine de çok iyi bi amfi ses olarak :D

20. off engl hastasıyım bu ay aksilik olmazsa engl screamer combo almayı planlıyorum olursa koyarım buraya fotoğrafları :)

Bu Sayfayı Paylaş