Amfini Göster Ey Türkrockcılar

Tabiki yapınca buraya yapıştırırım, esasında tüm malzemeler hazır bekliyor ama Almanya da :) geçen sene arkadaşım getirecek diye aldım ama son anda arabayla gelmekten vazgeçti, grill cloth ve tolex i de bavula sığdıramadı :) .

Arkadaşlar bildiğiniz gibi bir amfi en az bir gitar kadar önemlidir bende severek amfilernizin fotolarını en yakın zamanda ekliyorum ve altına anfim .... bu seyleri cok guzel bu dezavantajı filan da derseniz hem amfi alacak arkadaşlara yardımcı oluruz hemde resimlere bakarak mutlu oluruz hemde herkes bilgilenmiş olur
Saygılarımla plaROCK :D :)
1377175282_LA_F1.jpg

Bugün yeni aldığım Ibanez Jem 777SK i sevgili @OsmanBurak ve yine başka bir gitarist arkadaşımla bakıma götürdüm... @OsmanBurak haftasonu atlayıp Afyon'a çok değerli @mastercihan a modlattığı (pek modlatma da denmez, yeni lambalar, birakç direnç felan) Soldano Decatone 100W ünü denemek için getirmişti...Hep kendi ekipmanımızın mı resmini koyacağız...Dostum ve Ankara Retro Stüdyolarının sahibi @yakko ile beraber Retro Stüdyolarında vakit geçirdik...

Ortaya şöyle bir resim çıktı
photo.jpg

Pembe gitar, mor ampli, yeşil/pembe manyetikler...:D Hey gidi 80ler...

P.S. Arkadaki ampli ve kabinler Retro ya ait ve gerçekten inanılmaz, ki bunlar sadece B stüdyosındaki ürünler...Ayrıca merak edene, Peavey Classic 50, Vox AC30 Handwired, Fender Blues Deluxe, Roland JC120, Fender Super 60 vb. ampliler gelmiş Retro'ya, Rock ve Blues düşkünlerine gün doğdu...

Eğer bu ampliler resim çekilmesi için stüdyoya getirildi diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz, biz sadece Soldano'yu getirdik...Bu çeşitlikte ve kalitede bir seçim sunmak da nereden baksanız müthiş doğrusu...Şapka çıkıyor sana sevgili @yakko ...

Sevgiler ve saygılar...

Son düzenleme:
Bugün yeni aldığım Ibanez Jem 777SK i sevgili @OsmanBurak ve yine başka bir gitarist arkadaşımla bakıma götürdüm... @OsmanBurak haftasonu atlayıp Afyon'a çok değerli @mastercihan a modlattığı (pek modlatma da denmez, yeni lambalar, birakç direnç felan) Soldano Decatone 100W ünü denemek için getirmişti...Hep kendi ekipmanımızın mı resmini koyacağız...Dostum ve Ankara Retro Stüdyolarının sahibi @yakko ile beraber Retro Stüdyolarında vakit geçirdik...

Ortaya şöyle bir resim çıktı
photo.jpg

Pembe gitar, mor ampli, yeşil/pembe manyetikler...:D Hey gidi 80ler...

P.S. Arkadaki ampli ve kabinler Retro ya ait ve gerçekten inanılmaz, ki bunlar sadece B stüdyosındaki ürünler...Ayrıca merak edene, Peavey Classic 50, Vox AC30 Handwired, Fender Blues Deluxe, Roland JC120, Fender Super 60 vb. ampliler gelmiş Retro'ya, Rock ve Blues düşkünlerine gün doğdu...

Eğer bu ampliler resim çekilmesi için stüdyoya getirildi diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz, biz sadece Soldano'yu getirdik...Bu çeşitlikte ve kalitede bir seçim sunmak da nereden baksanız müthiş doğrusu...Şapka çıkıyor sana sevgili @yakko ...

Sevgiler ve saygılar...
@yakko beydeki MESA stoğu MESA nın kendisinde yoktur :). ABD de bile alelade prova için bu imkanları sunan bir kimse veya bir yer olduğunu sanmıyorum. Uzun yıllara diyorum hem ömür olarak hem de işletmeci olarak. Resmen Ankara'yı daha da güzel bir yer yapıyor. Ayrıca gitarsız gidene seçecek tonla gitar da var.

O Soldano'ya nazarım değecek bir gün. Tedbir almalı :)

1989e7638478d386.jpg
Cuma İstanbul'a geliyorum akşamüstü sana bırakırım sen de artık ne değdirirsin sana kalmış üstad nazar olmasın ama. Ağustos sonuna kadar sende dursun buradan ilan ediyorum ki Istanbul tayfasından merak eden olursa sana ulaşsın. Tek şartım şu lütfen bir inceleme yazısı yazıp gitarpedalda veya burada post ediver de tarihe kayıt düşelim böylece.

Geri