Kanal b' de yayınlanan ANKA adlı müzik programına katılım..

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda volkeen tarafından 6 Ocak 2008 tarihinde açılan konu

1. Kanal B' de herhafta sonu yayınlanan ANKA adlı müzik programına konuk olmak isteyen amatör gruplar, kendilerini televizyon ortamında göstermek isteyen amatör gruplar bize ulaşabilirler,prgramımız amatör grupları kitlelere tanıtmak için iyi bir fırsat yaratmaktadır. programa katılmak isteyen grupların tercihen ankaradan olması, video, kaliteli fotoğraflar ve en az üç adet demo şarkı kaydı olmalıdır. Başvuran gruplar sıralanarak her hafta konuk edilecektir. bilginize..

iletişim adresi: [email protected]
    0544 468 31 14
    volkan yeşilay
    yapımcı

2. Bu program hangi gün ve saat kaçta acaba ?

3. program saati

cumartesi akşamları saat 21:00 de

4. - Amatörleri kanatları altına alan Volkan kardeşimize biz de destek veriyoruz.

STAY TOGETHER FOR THE KIDS!!!

5. teşekkürler

teşekkür ederim

6. Bu kanal b ne ki böyle sadece uydu da mı var kablolu tv de var mı hangi şehirde ve semtte ner zamn çıkıyor?

7. kanal b digiturk 32.kanalda uyduda kablolu yayında var yani dünyanın her yerinden her şehirden izlenebilen ulusal bir kanal yerel değil

8. Bu çalışmanızı destekliyorum. İleride de katılmak istediğimizi söylemek istiyorum. Orada ekipman olarak neler var ?

9. Tarz sınıralması var mıdır? Metal çalan bir grup dahil olabilir mi?

10. Umarım dahil olur :) Orhana selam söyle bu arada eheh

11. kanal b studyyosu nerde onu sormustum ben

12. programı stüdyoda değil çeşitli müzik mekanlarında çekiyoruz bar music hall tarzı onun dışında tarz sınırlaması bir kaç anlamda var bunları başvurunuzda değerlendirebiliriz

13. Tv karşısında heyecanı yenme için bence ideal bir program :) Volkan arkadaşımı tebrik ederim.Kolay gelsin

14. teşekkür ederim mertcim :)

15. mat

mat

701
    0
    600
    Volkan tv hayatında başarılar diliyorum şimdiden ortak :wink:

Yakın zamanda görüşmek üzere...

16. tarz sınırlaması konusunda mesela her hafta farklı bir tarza yer verebilirsiniz programda, böylece her tarzdan grupları çıkartmış olursunuz, daha fazla kişiye ulaşmış olursunuz vs. güzel olur yani.. yön-akıl vermek gibi olmasın, sadece öneri :)

17. Bu tür programlara ve bu türden programlara olan desteğe ihtiyaç var.Şimdiden sana bu konuda başarılar dilemek istiyorum.

18. Volkan benide ünlü et :D

Bu Sayfayı Paylaş