Veto

oytun bence sesin çok güzel, yol şarkısı da çok hoştu.
sonuçta hepimiz amatörüz, kimimiz daha iyi kimimiz daha kötü ama hepmiz amatör. bi kısmımız profesyonellerden de iyiyiz.
biz de dağıldık, ama şimdi bak tam gaz gene.
kimse alınmasın ama davul değşirse ve basta karar kılıp tam gaz çöalışırsanz veto çok yol alır.
tabi karar sizin.
saygılar&sevgiler

Aaa oldu mu arkadaşlar bir konser sonrası eleştiriler şöyleydi böyleydi diye grup dağıtılmaz, yani ne biliyim sonuçta her şey zamanla olur, işinizi ne kadar iyi yaparsanız yapın yine de eleştiri alacaksınız insan doğası bu adam tutar eleştirir, caner abinin dedikleri çok doğru eleştirilerden bir şeyler çıkarsanız çok daha iyi.

Ben çaldıktan sonra oradan ayrıldım sağdan soldan duyduğum kadarıyla çok da iyi bir performans olmamış ama bu olmayacağı anlamına gelmez, bakın bana, bassçı olmamama rağmen çıktım bir saat çaldım, bassı kimse duyamadığı için eleştirilere gerek kalmadan kendi hatalarımı görebildim duyan tek kişi olarak () ve 22 mayıs'ta yine bir yerlerde bass çalıcam, tabi ki daha çok bass çalışarak

Bence bir defa daha düşünün, başarılar dilerim

Abicim zaten senle konusutuk bugun ancak bazi seyleri gelismek acisindan yapmak zourndayiz. hic olamzsa bir sure ara vermek lazim. Bu olaylar sirf traffik'teki elestirilerden kaynaklanmadi. Bu zaten bizim grup icinde bayadir vardi ve boyle olmasi gerekiyordu. Umarim hersey en iyisi olur ancak yeni bir grup kurucaz daha iyi bir davulcuyla ve back vokalle beraber. bir tane daha gitar oalcak. Yardimin icin cok sagol yinede gercekten butun elestiriler bize cok yararli oluyor. Kendine cok iyi bak

Oytun BOzkir
veto-Vokal

umut gercekten cok sagol ancak bunu gelismek acisindan yapmak zorundayiz ama suna emin olku cok ama cok daha iyi bir grup ortaya cikacak. Gercekten buna bende sende hayret edeceksin cunku gercekten bulent ve ben hayalimizdeki grubu kurma ugrasi icine girdik. Abicim simdi iki tane vokal olacak bir tane daha gitar ekleyecek ve canim arkadasim boray bass a alcaz ancak bu seneden once olmayacak. Ama suna inaniyorumki tam gaz ortaya cikacaz ve benim tek istedigim bu. abi yine boyle seylerden ogreniyoruz bir acidan bakacak olursak sonucta eger bir grupta birseyler iyi gitmiyorsa senin yukselmeni engelleyen faktorler varsa onlarin ortadan kaldirmak icin cabalamabn lazim ancak bunlar ortadan kalkmiyorsa grubu dagitmaktan baska bir cagre kalmiyor insanin elinde ve bizim durumda da en dogrusu bu bence. Yine cok sagol butun ekestiriler icin umarim yine sizle bir gun calma olanagi buluruz cunku gercekten cok zevkli ve gercekten cok sey ogreniyoruz sizi ve basklarini dinleyere. Cok sagol umutcum yinede kenidjne cok iyi bak hersey icin sagol. gorusmek uzere

Oytun Bozkir
Veto-Vokal

Sevgili Veto;
Benim de yazmak istediklerim vardı ama Caner önceki sayfada benim fikirlerimi de dile getirmiş.Söyleyecek fazla birşey yok,grup dağıtmak ta biraz ağır bir düşünce bana sorarsanız.Biraz dinlenme amaçlı beklemeye geçmek daha iyi olur sanki kafanızdaki projeleri açığa çıkartmak için.Oytun sesini bende beğenen bir insanım,harcamayın kendinizi bir anda.Bülent;Caner'in de dediği gibi ekipmanına biraz daha hakim olur ve metronom olayını doğru bir şekilde DAVUL dan alarak geliştirir isen güzel şeyler çıkarabileceğinize inanıyorum.Besteniz olan YOL'u da beğeniyorum,iyi şeyler yapbiliyorsunuz.Dediğim gibi bir anda kesip atmayın.Saygın için galiba sürekli çalışmak gerekiyor.Sonuçta işlemeyen demir paslanır.Birde iyi bass'çıyla yolunuza gayet güzel devam edeceğinize inanıyorum.Dinlenin,kafanızı dağıtın,oturun birşeyler üretin,beste yapın ama bırakmayın.Daha çok çalışın,daha hırslı olun.İşler iyi gitmeye başladıktan sonra o gazı zaten alacaksınız ve neler neler çıkacak ortaya kim bilir.

Bunlar da benim nacizane görüşlerim.
Çalışmayla başaracağınıza inanıyorum.
Sevgiler,saygılar
Mehmet Can...

Haklsiin mehemet abi her acidan biz de bunun farkindayiz zaten ve bazi hatalari gelistirmek amaciyla dagildik. Bunlari basaracagiz insallah. Artik herkez kendi yoluna. Benim bulentle bir buyuk projem var ancak o projeye ulasana kadar herkez kendi basina. Bende iste yeni bir gruba girerim herhalde biraz gelismek amaciyla sonra zamani gelince ikinci grup olarak veto'ya devam ederim ancak veto adi da gitmis olacak. Kimbilir darisi basimiza artik. Bu zaman icinde kendimizi olabildigince gelistirmeye bakacagiz ve umarim en iyisi olur.

Yorumlarin icin sagol mehemt abi.

eyvallah :)

dostum bol şans grubunuzun toparlanması gerçekten iyi.biz de de vokal sorunu var..çözersek herşey mükemmel olacak...

Vokal bulunur ya sonucta en cok vokal var piyasada o sorun olmaz bence. Bende iste bosta kaldim baya igrenc hissediyor insan kendisini gruptan ayrildiktan sonra. Bir dakkikamiz bos gecmiyordu simdi ohhooo...Neyse ya sizede bol sanslar

saygilar

Emredersin hemen baslariz calismaya :evil: baska bir istegin varmi?aman haa soyle yorumlara acigiz sonra bir bock yapamayiz. :twisted:

Caner ağbiiiiiiiiiiiiiiii...:)=

Bu ve benzeri cevaplar başlığa hiç bir şey kazandırmadığı gibi forumuda gereksiz yere dolduruyor. Bu yüzden en kısa sürede silinecektir. ( Bir müddet daha örnek olması amacıyla tutulacaktır sadece. ) Lütfen daha dikkatli ve Forum Kurallarını okuyarak foruma katkıda bulunalım. mbk

Bir de Mehmet Ağbiiiiiiiiiiiiiiiiiii...:)=

Bu ve benzeri cevaplar başlığa hiç bir şey kazandırmadığı gibi forumuda gereksiz yere dolduruyor. Bu yüzden en kısa sürede silinecektir. ( Bir müddet daha örnek olması amacıyla tutulacaktır sadece. ) Lütfen daha dikkatli ve Forum Kurallarını okuyarak foruma katkıda bulunalım. mbk

Grubu tekrar kurma kararı aldık. seneye ıyı bır ekıp ortaya cıkmıs olacak. Yıne vokalde ben olucam ve gıtarda bulent. DAvulcu daha henuz bellı degıl ancak gecıcı olarak bır davulcuyla calısma ıhtımalımız var Basa arkadasımız bora gelecek ancak onun gıtar calma olasılıgı da var bılkent konservatuarından bır bascı getırme olasılıgı var. Yazın kayıtlara baslayacagız ve asagı yukarı 5 tane sarkının kayıdını yapıcaz Bu sarkılar
'Yol' 'Bıktım' 'tear drop' 'kırlenmıs' ve tam oturmamıs ıkı beste daha var 'venı vıdı vıcı' ve 'blu' onları duzenledıkten sora onların da kayıdına gırecegız. Bır tane daha akustık beste var ' Bad day' dıye onun da kayıdına onumuzdekı haftalarda gırecegız. Bu arada turkce cover yapma kararı aldık.

sevgıler saygılar
Oytun-vokal

iide abi nasıl sakin olcaksın ki? Grupla alakası olduğunu sanan kendini bilmez kişiler forum üzerinde abuksabuk konuşuyor. Böyle çocuksu şeyleri ciddiye almanın bir anlamı yok... :!:

Geri