Boss GT-10

'Elektro Gitarlar' forumunda alisahin tarafından 17 Ocak 2008 tarihinde açılan konu

1. 10 ne zaman cıktı yahu .. :|

2. Bugun.

3. Tip... ayıp söylemesi... neyse sölemiyim de tipi kötü yani, GT-8'den sonra hayal kırıklığı. =)

4. uyduya bağlanıyomu yoksa sadece kablolu mu alıyo?

5. :lol:

Ayni seyi ben dusundum... Hatta ilk gordugumde GT-8in ucuz versiyonunu cikardilar zannettim :lol:

6. ben daha gt8 meslek yüksek okulundan mezun olamadım. bunu nası kullanacaz :D :D :D :D

7. abi gozunu sevım ne guzel olmus he nekadar nasa dan fırlama gıbı gorunse de en azından gt8 gıbı ustundekı 658298183470 adet tuş ile insanı korkutmuyo yanı daha kımse kullanmamıştır ama ne bılım o kadar farkeder mı yenı bı teknolojisi var mı kı?

8. bence nekadar çok tuş okadar ciddi görünüm , bu bana sanki daha düşük bir modelmiş gibi görünüyor

9. vayy be daha gt-8'i tam çözemedik gt-10 çıktı. inşallah gt-8'deki eksikleri kapatmışlardır.

10. Ya bu kadar düğme, tuş, ayar ..... kanser eder adamı :lol:

11. Bnce dizaynı daha hos olmus digerlerinden :)

12. bir tane boss procesörü/pedalı vardı adını unuttum üzerinde 3-4 tane pedal vardı üzerindeki bank tuşlarıyla geçiş yapabiliyodun falan, denemedim sadece ucundan accık gördüm, ben hala o tarz bir alet çıkarmalarını bekliyorum, git gide komplike alet çıkarmalarındansa. Ama gt-10 daha sadece bir görünüme bürünmüş güzel olmuş.

13. görüntü eyv.ama az ve öz olmasından yanayım gt10 en azından görüntü olarak öyle duruyor ;P

14. ya şu boss lardaki ctl pedalı ne işe yarıyor ? :lol:

15. ben daha gt8i alamadım gt10 çıkardılar

16. aynen abi bende. Gerçi gt10 un çıkması ii oldu gt8 in fiyatı bi nebze düşebilir :D

17. yuh. Line6 ile iyi mücadele ediyor Boss. Tasarım mükemmel. Drive smilasyonları daha iyidir umarım. Kullanımda kolaylıklar var. Ekranı da analog ayarlar gibi hazırlamışlar. Kullanmak için mühendisi olmaya gerek bıraktırmayacak gibi :?

18. tanıtım videosunda adamın kullandığı 2 kelimeden biri "easy" çok güldüm yaa :D:D

19. GT 12 yi de haftaya tanıtırlar artık :D

Bu Sayfayı Paylaş