İstanbulda B.C Rich ve Dean nerden alınır?

Slmlar arkadaşlar,

Başlıkta belirttiğim gibi 15 tatilinde istanbul seferine çıkacağım ve ankaraya elimde bir gitarla dönmek istiyorum :D İstanbulda satış noktaları nerelerdir en
uygun koşullarla nerelerden alabilirim 2 yakadada olabilir. Alacağım gitarın kore üretimi, sabit köprülü ve maun(veya agathis yada basswood olmayan) bir gövdeye sahip olması tercih sebebidir 800 900 dolar gibi bir fiyat düşünüyorum tabi taksit imkanlarıyla.

Şimdiden teşekkürler :)

merhaba avrupa yakasında tunel de aradıgın aletlerın turkıye temsılcıları, bc rıch zuhal muzık , deanler ıse ısmını suan hatırlamıyorum ama zuhal ın bır iki dukkan ustunde dar gırıslı bır magazadır zuhal muzıkle aynı sırada zaten tunele gırınce butun magazalara bak bence her magazada her marka fıyata bulabılırsın ama sıkı pazarlık yap benden soylemesı

obican demiş ki:
dean dec müzikte

oof dec of

heh evet dec muzık oh hatırlayamadım dıye dert olmustu ıcıme :)
(ayrıca obıcan hatırlarsan sana eq satmıstım kısa bır sohpetımız olmustu sh13 dımebucker ıcın bana onerıde bulunmustun bende aldım abı ama daha gıtrıma takmadım)

enver demiş ki:
obican demiş ki:
dean dec müzikte

oof dec of

(ayrıca obıcan hatırlarsan sana eq satmıstım kısa bır sohpetımız olmustu sh13 dımebucker ıcın bana onerıde bulunmustun bende aldım abı ama daha gıtrıma takmadım)

oo hayırlı olsun :) pişman olmayacaksın. ben de full lambalı bi amfiye geçtim şimdi, dimebucker ı gün geçtikçe daha çok seviyorum :)
gitar ne var şu an send?

obican demiş ki:
enver demiş ki:
obican demiş ki:
dean dec müzikte

oof dec of

oo hayırlı olsun :) pişman olmayacaksın. ben de full lambalı bi amfiye geçtim şimdi, dimebucker ı gün geçtikçe daha çok seviyorum :)
gitar ne var şu an send?

abi dimebucker ı 92 model bir bc rıch ım var ona takcam sınavlardan sonra :) bc rıch ıcın aldım onu, bende kısmetse bu hafta full kamblıya gecıyorum artık performansı cok merak edıyorum :)

Geri