Batak (Heavy/Thrash) - Ankara

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda ugur_gtr tarafından 26 Ocak 2008 tarihinde açılan konu

1. Eski Enterprise ve Geçit elemanlarından üçünün kurucusu olduğu Ankaralı grup vokale Nettlethrone'dan Tankut Aydınlıyım'ın gelmesiyle son halini aldı. Grup kurulduğundan bu yana varolan bas gitarist sıkıntısı nedeniyle bu boşluğu haricen Kasatura'dan Umutcan Baybars dolduruyor. Şu anki kadro:

Vokal - Tankut Aydınlıyım
    Gitar - Ozan Hatipoğlu
    Gitar - Uğur Sağlam
    Davul - Can Sürmen

Önceki grup deneyimlerinden eski besteleriyle birlikte yeni besteler de repertuarda olacaktır. Repertuar tam olarak şekillendiğinde güncelleme yapacağız.

Saygılarımızla...

2. Başarılar :p

3. başarılar arkadaşlar..acaba dinleyebileceğimz demonz var mı?

4. Başarılar diliyorum dostlarım her zamanki bildiğimiz kadro zaten neler yapabileceğinizi çok iyi biliyorum tankutlada daha güçlenmiş başarılar diliyorum göüşmek üzere 8)

5. Abilerim hayırlı uğurlu olsun her zaman arkanızdayım.Evet Tankut abi çok iyi bir seçim olmuş.BAŞARILAR!!

6. Hayırlı olsun beyler, Başarılar..Kardeşş :)

7. Sağolun beyler yorumlarınız ve desteğiniz için. Kasatura Ep yide bekliyorum sabırsızlıkla :twisted:

Demoyu 2007 yazında Geçit ismiyle çıkardık fakat snra çeşitli anlaşmazlıklardan dolayı vokal dısında ki elemanlar gruptan ayrıldı ve Batak'ı kurduk. Kayıtlar su an grup icinde olmayan elemanlarla yapıldığı için yayınlamıyoruz en kısa surede yeni kayıtlara basliycaz bunların icinde yeni bestelerin yanısıra Geçit ile yaptığımız 2 bestede duzenlenmis olarak bulunacaktır.

İlgilendiğin için teşekkür ederiz :) ..

8. Şu anki repertuarımız

Metallica - Blackened
    Metallica - And justice for all
    Metallica - Disposable Heroes
    Metallica - The four horsemen
    Metallica - Sanitarium
    Megadeth - Holy Wars
    Megadeth - Hangar 18
    Megadeth - Take no prisoners
    Megadeth - A tout le Monde
    Pantera - Cemetary Gates
    Kreator - Enemy of God
    Iced Earth - Pure Evil
    Testament - 3 Days in Darkness
    Testament - Over the wall
    Iron Maiden - Blood Brothers

Besteler üstündede yoğun bir şekilde uğraşıyoruz arkadaşlar yakın zamanda inşallah demomuz için kayıda giricez.Yakında konserlerle görüşmek dileğiyle...

9. Çok sağlam repertuar olmuş beyler başarılar tekrar.

10. OOO kardeşlerim hadi hayırlısı :D

11. saol kardeşim inşallah yakın zamanda eski günlerdeki gibi iyi işler yapıcaz beraber:)

12. Uww repertuar deli olmuş ama daha fazla Megadeth tabiki:D

13. Saol olci.Ayıp ediosun senin için bide Symphony Of Destruction ekledik bea:D

Bu Sayfayı Paylaş