A.R.O.G.

farklı bir şeye benziyor framganından anlaşıldığı kadarıyla ama bakalım beklentilerimizi ne derece karşılayacak.
bir de ben daha gösterim tarihi belirlenmemiş diye biliyorum ama..

umarım buda g.o.r.a kadar başarılı olur...ama şahanın filmiyle cakışırısa gösterim tarihleri,kötü olur ikisi içinde...seyircide hailyele birinden birini tercih etmek zorunda kalır ve gişede bekleneni alamayabilirler...umarım aynı zamanda degilde farklı zamanlarda cıkarlar vizyona...ikisinede başarılar...ama cem yılmaz ismi agır basar gibi geliyor bana....

recep ivedik filmi gösterime gireceği için en azından yakın tarihlerde gösterimin olacağı şüpheli. recep ivedik filminin uzun haftalar boyunca sinemalarda kalacağı da düşünülürse daha zaman var bence.
cem yılmaz ağır basar mı basmaz mı onu filmler gösterildikten sonra konuşsak?

tabi filmleri izledikten sonra yorum yapmak en güzeli...ama ben yakın geçmişe bakdıgımızda cem yılmazın elinde g.o.r.a gibi türkiyede gişe rekorları kırmış bir film var...yani bu filmde g.o.r.a nın devamı oldugu için insalar sırf meraktan gelir ikincisi nasıl diye en azından ben böyle düşünüyorum...şahanın yakın gaçemişine baktıgımızda yaptıgı şovu bir türlü bir kanalda tutturamadı yani birde ilk film olması var tabi...yani cem yılmazın şahana göre artısı cok diye düşünüyorum....ama dedigin gibi filmi izlemeden kesin yorum yapmamak lazım...bende sadece tahminlerimi söylüyorum...

bir kere gora tuttu. bence argo da tutacak gibi. Adamlar gorayı resmen millete ezberletme yoluna girdiler.ayda en az 3-4 kere tv de oynadı. Şimdide argonun fragramı nereye gitsem karşımda ...
Ne diyelim cem yılmaz bu sinema piyasasından daha çok ekmek yiyecek gibii :...

O alien in baba demesine bayıldım :) yalnız en sonda taş devri filmi falan diyo nası bişey olcak çok merak ediyorum. Cem yılmaz yaptığına göre vardır bir bildiği..

Cem Yılmaz "küfürle güldürme" formülünü kırmak için verdiği bu çabada kesinlikle çok başarılı olmuş bence. İzlenilmemesi bence bir kayıp olur. :)

Filmi GORA'dan daha başarılı buldum.Film üzerinde uğraşıldığı belli.Ama Recep İvedik tarzında bi komedi bekleyenler filmi beğenmeyeceklerdir.Ki AROG,Recep İvedik'ten kat kat daha başarılı bi film.Cem Yılmaz'ı takdir ettim.Ayrıca hiç beklemediğim anda giren birkaç sahne de beni dumur etmiştir.Bunun dışında yapılan göndermeler hoş ama sağlam değil.Son olarak Nil Karaibrahimgil lütfen oyunculukla uğraşmasın.

Geri