Ssdd

'Elektro Gitarlar' forumunda Somatizas tarafından 1 Şubat 2008 tarihinde açılan konu

1. dfg

Son düzenleme: 4 Haziran 2014
  2. ya gıtarın kendısını bılmıorm ama ben baslangıc gıtarı dandık olur olayına karsıyım cunkı dandık bı gıtarı heyecan ıle alıp amfı takıp daha sonra ıstedıgı tonu alamayı klavyesının rahatsız tellerının fazla yuksek olmasından zorlanıp gıtar calma hevesı kırılan cok arkadasım oldu o yuzden bence gıtar bır kere alınıp en azından ortalama bırsey olmalı sankı gıtarı tasımak zor bır ısmıs gıbı vururum kırarım dıe ucuz aldım olayı değişik sankı sonucta gıtarla trafığe cıkmıyorsun kı dandık olan da tasımayı orenıım sonra kalıtelısını alırım falan..

3. walla, gayet rahat Klavye tonlarda da sorun yok..Ucuz dedıqım 425 ytl Ucuz aslında..1200 YTL lik gitarla kıyaslanırsa olduqca ucuz hemde..Kırarım Çizerim Vs.. sebepleri sölememın nedenide Pahalı Olunca çizdiqinde insana koyar bence :D

4. En büyük sorunu yazını düzeltmezsen yaşarsın. Zaten yakında da başlık kilitlenir :)

425YTL az para değil. Forumdan ikinci el gitarlara bak. Güzel bir Ibanez, Jackson vs... bulursun bu fiyata.

5. 425YTL ve Crafter :S 300 liraya crafter strat , amfi , tuner , askı , pena vsvs set satılıyor :)

6. demişsin ama yanı ne bıleyim yine de bi guzel jackson yada ibanez ile baslamak gitara olan sevginisaygını daha fazla arttırır iki gunde sıkılmana neden olmaz diye dusunuorm yanı ayrıca da cidden 425 mılyona cok daha ii bırseyler bulabilirdin

7. abi o 425 in içinde Herşye dahil. Tuner,askı Amfi (15 V) ..Cartı Curtu..:)..Bu arada 300 YTL ye bu gitarın takımını bulamadım..425 ytl ye aldım..Hem Çalmayıda Fazla bilmiyorum bir Jackson warrior Alsam Gitarı Var Çalmasını bilmiyo.. Şeyler söylicekler çekindiğimden.. Yaza Doğru almayı düşünüyorum Jackson warrior...

8. En iyisini yapmışsın :) Hem bu gitarla birşeyler yapmaya basladıktan sonra çok daha iyi rahat bir gitar alınca durduramazsın kendini :)

9. Benim en yakın arkadaşım Fender USA Strat'la başladı gitara... klavyesi rahat, tonu amerikalıların tabiriyle "tahrik ediyo", görüntüsü çok hoş, alete bakmak bile yetiyo... Çocuk üç ayda Pinhani şarkılarını çalacak seviyeye geldi, bırakamıyo elinden gitarı zaten, günde 8-10 saat çalıyo nerdeyse. :D Yani diyeceğim yeni başlayanların çok iyi gitar almaktan korkması yanlış, hatta eğer ilerlemeyi düşünüyosanız, bütçenizin elverdiği en iyi gitarı alın ki, gitar gaza getirsin... Yoksa kıytırık SX gitarın varken üstüne bi de abuk sabuk 1-2-3-4 egzersizleri yapmak hiç cezbedici değil, çoğu kişinin gitarı bırakma sebebi bu zaten. :D

10. di mi yaa:D

11. :oops: ..Walla kimisi iyi yapmışsın diyo kimisi kötü diyo..Bende anlamadm...ama Yazın alıcam Jakson u..

12. çalmak isteyen adam için gitarın iyisi kötüsü olmaz :D

13. Türkçemizde mükemmelmiş...

14. Sana Gelipte kimse imla kurallarına uyulmuş mu ? uyulmamış mı diye sorgula demiyor..şahsın sorununa yardım et diyor..edebi ve felsefi konuları ele alıcaksın git Felsefik bir yere felsefe yap..insanların imla kurallarını bilip bilmediklerini veya aşalanmalarını istoyorsan ki öyle istiyosun G*tunu Parmakla :) diyecek başka birşey bulamıyorum..( 3. sınıf Kendını ileri sanan mahlukat ve endebik yapılı insan türü )..

15. böyle bir ayar vermeden önce dahi anlamına gelen "-de" ekinin ayrı yazıldığını bir bilsen tam süper olacaktı, hani millete ayar verecem diye komik hallere düşmeyin bari.

16. sen de terbiyeli ol azıcık (bak, ayrı yazılan de ekini kullandım burada punchie.)

17. Öff tamam ööö kaka.. Siz müthişsiniz siz bilinçlisiniz bu vatanı siz kurtarcaksınız,siz einsteinsınız ,siz süper zekalarsınız,siz bilimadamısınız siz coolsunuz ,siz ilerisiniz....Walla diyecek hiç bir şey bulamıyorum ki dememe gerek yok..durumunuz içler acısı :( bence gidip en yakın yüksek binadan intihar edin..megaloman

18. Kardeş sana bi şi dicem şimdi ama cidden terbiyem müsade etmiyo. :D

Madem bizim süper ve muhteşem olmadığımızı düşünüyosun, sen de ezik Küçük Emrah gibi gelip buraya yardım ne dileniyosun...

19. ZUa.. walla sizin piskolojik sorunlarınız var.. Burası yardımlaşma sitesi değil mi?.. Gelipte kadın sorunlarını tartışmıyoruz ya..ciddiyim senın ruhsal sorunların var.. adamın dediğine bak ya neden küçük emrah gibi yardım dileniyosun diyo.. acınacak durumdasın... Biraz Sosyalleş

20. Sorunlu ve asosyal di mi... peki. :D Her gören terbiyeni takın demiş, hala daha hakaret ediyosun. Yukardaki mesajım bi göndermeydi. Daha fazlasını yazamıyorum, seviyesizliğin sevimsizleşmiş biraz çünkü. =)

Bu Sayfayı Paylaş