Pin-up

:) beni mutlu etmek için dead kennedys dinleyin :)

hmm evet bad religion, ilahlar, greg'in punk dünyasına katkısını inkar edenler günahkar falan (cümledeki ironiye gel). h2000 2003'te bad religion - come join us çaldığınız andan beri destekliyorum müziğinizi

şimdi oldu mu?? (şşş alooo tokat mokat yakışmaz bize)
not: bad religion dururken L7 ben dinlerim, dışlayacak halim yok zavallıları. hepsine de vakit ayırabilmek takdir edebilmek falan (zorte susar)

pinup demiş ki:
hm yani bad religion dururken kim L7 dinler be kardeşim.

ya, ilk albümü binge and purge'de, verdiği destekten dolayı L7'a teşekkür eden lunachicks ve kocasının desteğiyle bir yerlere gelip sonraları courtney love özentisi olmaktan ileriye pek gidemeyen brodi armstrong'un grubu distillers'tan önce L7 ortalıkta çıkıp çalıyordu bildiğim kadarıyla.
sözlerimi kişisel olarak algılamayın; zira eleştirim duruşla ilgili. ama tanıdığım pek çok insandan pin up'ın "türkiyenin L7'ı olacağız" gibi bir iddiayla ortaya çıktığını duyduğumda bu burun kıvırmaları pek samimi bulmuyorum açıkçası..

ya şu ertelenen konser için bari birşeyler söyleyin kaç paradır saat kaçtadır birdaha ertelenecekmi birşeyler söyleyin bildiğiniz bir site varsa verin

pin-up artık adamakıllı bi ankara konseri vermenin zamanı gelmedi mi sizce de?
odtü konserinde şahsen en önde öyle kös kös oturarak izledim sizi şöyle adam gibi coşacağımız biyerde canlı canlı izlesek....
bu arada ''ezgi'' favorimsin....

bize kalsa wembley stadyumunda da vericez ama kimse çaarmayınca zor oluyor tahmin edersiniz ki.

annıyorum. ezgi de bize seni sorup duruyodu. allahın işine bak.

Bu gacılar çarşamba yine iyi çaldılar :)
ama dikkat edin bazen sağlam s.ç.yorlar :) he he he
i love you i love you do you love me?
yes i doooooooo :)

HADİ SEVGİLER VE SAYGILAR

ulaaan manyaklar sizi (nasıl giriş lan bu). şu "kırıcan mı belimi" denen boktan şarkıda bile beni bilgisayar başında hoplattınız ya helal olsun. cover yeteneği herhalde evet :)

vokal ne güzel bağırdı öyle aman allahım, ayşe hatun dinleyip kendine gelse ehehe (titre ve kendine gel ulaaan)

...başka kayıt isteriz dinlemek isteriz (isterim)

**genel olarak müziğe bakışınızı kattiyen beğenmemekle beraber,itiraf etmeliyim ki coverınız başarılı ve gayet sert olmuş..tebrikler arkadaşlar

Geri