pc donanım

Şu işlemci iyi demek 3 gün sonra geçerliliğini kaybedecekse bir forumda bunu söylemenin manası yok. İhtiyaç duyulan donanım kısımları belli ve bunlar tartışıldı. Şu an için bütçenizin yettiği şekilde bu koşullara uyan iyi bir sistem toplanabilir forumda yazanlar doğrultusunda.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
şu an yeni bir pc kuracağım çok kişi çok şey söylediği için kafamız karışıyor.
örneğin intel alın diyenlere amd alın diyenler ekleniyor 3.2 olsun işlemci diyenler var ses kartı soundblaster olanlar iyi derken almayın diyenlerde var....
o yüzden örnek bir pc kurulumu yazabilir misiniz mesela benim param 1500 ytl civarında bu para yeter mi?

İki işlemci de yeterince iyi benim görüşüme göre ikisi arasında bir tercih yapmak sana kalmış. Alabileceğinin en iyisi diyorum sana bu 3.2 den daha manalı bir öneri.

Ses kaydı ile uğraşacaksan bu iş için tasarlanmış bir ses kartı almalısın Sound Blaster oyun vb. ev kullanıcısı için tasarlanmış bir ses kartı. M-Audio,Emu,PreSonus gibi markaların ses kartlarına bak.

O para yeter ve örnek bir pc kurulumu yazamam ne yazıkki. Verdiğim öneriler üzerinden kendin de çok rahatça yapabilirsin bu işi.

Geri