M.Ö. 10,000

'Forum Meydanı' forumunda Queen_of_Metal tarafından 12 Şubat 2008 tarihinde açılan konu

1. Uzak bir dağ kabilesinde, genç avcı D’Leh (Steven Strait) kalbinin kraliçesini bulmuştur: Güzel Evolet (Camilla Belle). Gizemli bir savaşçı grup, köyünü yağmalayıp, Evolet’i kaçırınca, D’Leh sevdiği kadını kurtarmak için savaşçıların peşinden dünyanın öbür ucuna kadar gitmek üzere küçük bir avcı grubuna önderlik etmek zorunda kalır.
    Kaderin rüzgarına kapılan bu zoraki savaşçı-avcı grup, kılıç dişli kaplanlar ve tarih öncesi yırtıcılarıyla mücadele eder; kahramanca yolculuklarının sonunda bir Kayıp Uygarlığı ortaya çıkarırlar. Nihai kaderlerinde dev piramitlerin gökyüzüne uzandığı, hayalgücünün ötesinde bir imparatorluk vardır. Burada D’Leh’inin halkını zorla köleleştiren güçlü bir tanrıyla karşı karşıya gelecektirler.

Yapım : 2008, ABD / YeniZelanda
    Tür : Dram / Macera
    Yönetmen : Roland Emmerich, Mark Gordon, Michael Wimer
    Senaryo : Roland Emmerich, Harald Kloser
    Oyuncular : Steven Strait, Omar Sharif, Cliff Curtis, Camilla Belle, Tim Barlow, Suri VanSornsen, Reece Ritchie, Marco Khan, Mo Zinal, Joel Virgel
    Yapımcı : Roland Emmerich
    Görüntü Yönetmeni : Ueli Steiger
    Müzik : Harald Kloser, Thomas Wanker
    Dağıtım : Warner Bros
    Gösterim Tarihi : 7 Mart 2008

Mart ayında gösterime girecek olan ve beni şimdiden heyecanlandıran filmin fragmanı...

http://youtube.com/watch?v=nETYBnd_j0A

2. kaliteli bir filme benziyor,umarım beklentileri karşılayabilir.

3. recep ivedik'e gittim orda bu filmin fragramını gördüm harika efektler var güzel bi filme benziyor

4. gittim,gördüm ve nefret ettim,kimseye önermiyorum....

5. Kepazelikte sınır tanımamış bir film.

6. Oy oy oy; ilk yorumlar hiç beklenmedik şekilde. Ben baya merakla bekliyordum ama şu iki mesaj şok etkisi yaptı bende. Acaba fragmandan veya konudan dolayı filan direkt Apocalypto'ya mı kaçtı akıllar, ondan mı bu kadar merakla bekledik bu filmi diye soruyorum kendime şimdi.

7. izlediğim en kötü filmlerden biriydi. bütün kabile kendi dilleriyle konuşurken, esas oğlanın kabilesi ingilizce konuşuyordu. efekt dışında hiç bir halta yaramaz.

8. oyunculuklarda bir hayli kötü hatta kötü ötesiydi...

9. Grafikleriyle ve bağlantılarıyla yani kurgusuyla güzel bi filmdi bence...
    Ben keyifle izledim ama izlemeyen bişey kaçırmış olmayacak bu da bi gerçek...

10. Büyük beklentiyle beklediğimiz ve gittiğimiz bi filmdi. O yüzden sevmemiş olabiliriz ama ben gerçekten beğenmedim=)

11. içinde roland emmerich geçen filmlerden hep uzak durdum.

12. yahu siz ciddimisiniz ? ben daha gitmedim ancak fragmanlarına bayılmıştım...

13. zaman kaybı.

14. Evet fragmanına bakınca çok ahım şahım bir film gibi geliyor ama değil. Gitmeyin bencede boşverin.

15. mesajları görünce huzursuz oldum şimdi ya,gitmesem mi acaba :lol:

Bu Sayfayı Paylaş