mikrofonun önüne konan yuvarlak filtrenin adı nedir?nereden?

Su havayı kesen parçadan istiyorum adı popfilter mı onun?Bana tam olarak adını verebilirmisiniz?birde İzmir'de, İstanbul'da, Eskisehir'de varsa bildiginiz satan biryer söylermisiniz?

Istanbul'da Tunel'de bulabilirsin.Ama istiyorsan bir demir askıyı kırıp,büküp,ucunuda dairesel bir forma sokup ,üzerinede birde ince bayan naylon çorabını geçirdinmiydi işini görecek,ev yapımı bir popfilter sahibi olabilirsin.
http://www.popfilter.com/ a gidersen model olarak keyifli seçenekler görebilirsin Zeos

Popfilter veya Popper-Stopper da denir. Murat'ın dediği gibi özel yapılmış birşey bulamazsan bir tel halka üzerine kızarkadaşının eski jartiyerlilerinden bir tane ger, aynı güzellikte olmasa da aşğı yukarı aynı işi görür. Her şarkı söyleyişinde kız arkadaşının kokusunu almak da bir ayrı ilham kaynağı olur bu arada, fantazi yaparsın biraz :D

Bunu Mikrofon başlığında tartışmıştık galiba.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
ahuaeh! Teşekkür ederim.Kendim yapmıştım otşp şeyler ama hazır adam gibi birsey bulursam daha iyi..Mahcem abi nin dedigi de aklımı çelmiyor degil hani :D

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Off,istanbula da gelemiyorum.Yakın zamanda alacak olan varsa birtane de bana alıp yollarmı?Eskisehirdeyim ben varmı bana böyle iyilik yapabilecek biri? :(

...

bayan çorabı gayet işi görüyor bende kullanıyorum :D yani yanlış anlamayın kullanmıyorum filtre için hatta iki tane yaptım biri daha gergin farklı bir haz veriyor...ama kendim dışarıdan aldım kız arkadaşımın değil...aaaah yaz gel di çiçekler açtı aahhh mahcem çok fena bir noktaya parmak bastın yaw :D

kolay gelsin

Off Offf Benim Corap alacak Kız Arkadasımda yok....

Cözüm Özel Geniş aralıklı hoparlör Kumaşlarında onlardan 3 kat üst üste dikiyoruz sonra bunları uygun daire sekilli bir telin etrafına dikiyoruz .. (aralıklar yaklaşık 1 mm olursa iyi olur) Çorplar cok kolay kaçabiliyor . Bu kumaşlar daha saglam oluyor ve cok daha iyi netice veriyor..

İşte olay bu dostlar :twisted: .Popfilterden gönül ve haz olaylarına dalmak ince ve bir o kadarda fantastik.Düşünün artık compressorden bahsederkenki manzarayı... 8)

Bu kadın çorabı fikri güzel... Hım... Birileri zamanında bana bir hatıra bırakmıştı ama... Dur bakayım neredeydi o... Hım hım...

(İki hafta sonra)
Dişi: Ayyy! Aşkım çorabım kaçtııı!
Aşkı: Hım.
Dişi: Benim sende bir (1) çorabım vardı bebeğim?
Aşkı: Hım...
Dişi: Nerdeydi birtanem?
Aşkı: (Mikrofon sehpasının önünde durulur, ortam kamufle edilir. Yüze "Ben yapmadım ki?" ifadesi akıtan en masum maske takılır.) Hım... ("Yedim Onu Ben?!" gibi bir cevap vererek durumu kurtarma hayalleri kurulur... Kurtarılabilemez...)

... ve bir başka mutlu(!) ilişkinin sonu.

Neyse rahat olun, zaten hiçbir aşk sonsuz değil... ;)

ya bu iş gerçekten bu şekilde olacak mı yoksa beni deli mi edecek .

sm58 taş taş klotz kablolar metresi 5 euro adi şeyin..
neutrik jacklar 7 euro her biri:)

tısss demiyor mici açmadıkça

aldık teli nalburdan kasnağı tuafiyeden koyduk parizyeni eski bir arkadaştan kalma:) warez değil crack değil jartiyer değil yanlış anlaşılmasın:)
Gel Gelelim
bütün doğallık kayboluyor kayıtta arkadaş.
sonrasında sesin rengini açmak waves'in bin türlü plgin'i işin cabası.

illa kaz tüyü mü olacak bu meret?

üstadlar arattım doğru yere kodum soruyu
doğru mudur.
haydi cevaplar allah allah

Geri