Şarkıların Elektro Gitarsız Versiyonları

'Elektro Gitarlar' forumunda ZuluRaPToR tarafından 4 Mart 2008 tarihinde açılan konu

1. Youtubede şarkıların Orjinalleri çalıyor fakat gitarın sesi kısılmış youtubedeki gitaristler üzerlerine gitar çlıyorlar bu şekilde şarkıların Gitar sesleri kısılmış olanları nereden veya nasıl bulabiliriz ? Evde pratik yapmak açısından çok iyi olur diye düşünüyorum.

2. Bu mp3 falan indirdiğimiz :oops: p2p paylaşım programlarında arama motoruna şarkının adını, yanına da backing track yazıp arama yaparak bulabilirsin.

3. al bak maden burası

www.guitarchaos.com

hemencecik üye olup (ücretsiz) backing track adlı topicten istediğin sanatçının backing trackini indirebilirsin.hemde kaliteliler.

4. vay be bulamadıgın bt ler ıcın request bıle yapabılıosun gayet guzel bır sıteymıs sagolasın

5. rica ederim

6. ME

ME

59
    0
    300
    çok sağol abi valla, çok işimi görcek:)

7. www.gilmourish.com'da da yasal olarak backing tracklar bulabilirsin.

8. Arkadaşlar verdiğiniz cevaplarla çok faydalı oldu çok teşekkür ederim.

9. Bulamazsan guitar pro tablarından gitarı kıs o bile idare eder bence :)

10. arkadaşlar siteleri tam çözemedım sızde bon jovı skid row grplarının alt yapıları warsa bana gonderırmısınızz?

11. kepaze

kepaze

48
    0
    0
  12. Logitech X-540'i Tonelab Le'ye nasil bagliyorsun ogrenebilir miyim ? bende de Logitech S220 diye 2.1 hoparlorler var, 2 hoparlor u stereo baglayabilirim ama ortadaki center+woofer combosu yesil+pembe yani ses karti + mikrofon stereo kablosu ile baglanabiliyor sadece. Prosesorun ses karti uzerinden nasil ses alacagim onlarla ?

13. evet bende kepaze'nin söylediği gibi guitarbackingtracks.com u kullanıyorum. ayrıca Pink Floyd'lar için gilmourish i kullanıyorum

14. direk mididen cevirmişler galiba bu backingtrackleri
    kaydedilmiş backingtrack bulabilceğimiz bir yer bilen varmı ?

15. guitarbackingtracks.com da herşey olmasada aradığım çoğu şeyi bulabiliyorum. üstelik vocal olanlar bile var :)

Bu Sayfayı Paylaş