Roket-izmir

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda bulletcar tarafından 5 Mart 2008 tarihinde açılan konu

Roket

1. Gelecek vaat eden bir grup...

100.0%
  2. Beğenmedim!

0 oy
    0.0%
  1. [​IMG]

Halit ÇIKMAN-vokal,altyapı
    Gökhan ÇEVİR-gitar,düzenleme
    Kutay EROKTAY-bass,notasyon
    Demir Alper HASTÜRK-davul

2007 yılının haziran ayında kurulan roket grubu...7 ay süren beste çalışmalarından sonra "atar" isimli demosunu çıkarmıştır...
    ROKET yakında kral tv de yayınlanan "konuşarock" isimli programda canlı yayın konuğu olacaktır...!

www.myspace.com/roketband

experimental hardcore/alternative

yorumlarınızı bekliyorum...

2. arkadaşlar bu grubun hastasıym sağlam fanlarındanım lütfen bi dinleyin yorumlarınızı iletin..=)=):D:D:)lütfen lütfen

3. bnde anadolu kavağında verdikleri mini konserde tanıdım onları :) gerçekten harika bir grup. bnce albümleri çıktığında daha da tanınan ve sevilen bi grup olacaklar :)

4. kuti

kuti

21
    0
    300
    Arkadaşlar ROKET 4 ekim cumartesi günü Tuborg'un ana sponsorluğunu yaptığı 11.ROCK STATION OPEN AIR FEST'te sahne alacaktır. Ankara ve yakın illerdeki herkesi bekliyoruz.
    www.rock-station.org
    Ayrıca ROKET ile ilgili tüm gelişmeleri www.myspace.com/roketband sitesinden takip edebilirsiniz.
    Yeni bestelerimizden KOLAY DEÐİL isimli şarkımız da sadece www.pafil.com/roket adresinde dinleyicilerimize sunulmuştur :wink:

Bu Sayfayı Paylaş