Gripin'

mad demiş ki:
birol ikinci album ne zaman çıkıyor? biraz bilgi verebilirmisin içeriği hakkında...

Tabii ki..

Öncelikle yavaş yavaş ilerlediğimizi söyleyeyim.Ama ivme yazın artacak.4 hatta 5 şarkı düzenlemeleri hariç oturdu.
Daha çok işimiz var.
Muzik ilk albüme benziyor.Ama farklılıklar var.Daha belirgin nakaratlar,ilk albumdekilere benzer geçişler,sonu açık,uzun vokal melodileri,bir tutam elektronik alt yapı (cok cüzzi) vb.. iceriyor..
Sözler daha 1.tekil e yönelik.
Kısmetse kasım ayında piyasada olacak.Daha yolun ,işin çok başındayız.

Bakalım..

ilayda demiş ki:
konser verecek olan gruplar neden dinleyicileri bekletmekten zevk alırlar?bu bekletme assolistlik mi ?albüm de çikti zaten biz artık rock starız mi?ya da tamamen aksilik mi?gripine bi garezim yok sadece bilmek istiyorum..(bkz.bursa resimli bar..)basarılar..

Hiç zevk almazlar.Gerilirler,yerin dibine geçerler,sinirlenirler.Onlar için hayattaki en önemli iş,en zevkli iş sahnede olmaktır.O yüzden bir an evvel sahneye çıkmak isterler.Turk rock gruplarında o bahsettiğin ''assolistlik'' kavramına rastlayabileceğini sanmıyorum.

Cuma günkü maceramıza gelince..
Sahneye çıkmadan önce aramızdaki son diyaloğu aktarmak istiyorum.

-Murat'ın sorunu olmadan çaldığımız konser oldu mu hiç yav ?Şöyle stresten uzak ?
(1 -2 lık sessizlik ve düşünmeden sonra )
-Yok anasını satayım..yok..

Istanbuldan çok geç çıktık ve geç kaldık.
Bara geldiğimizde saat 2200 idi.Kurulduk..2230 gibi hazır olabilirdik.
Ama gitardan ses alamadık..

Durum budur..Ve sonra elektrikler kesildi..geldi..gitti.
Biz eğlendik..Umarım gelenler de memnun ayrılmıştır ortamdan.

birolnamoğlu demiş ki:
mad demiş ki:
birol ikinci album ne zaman çıkıyor? biraz bilgi verebilirmisin içeriği hakkında...

Tabii ki..

Öncelikle yavaş yavaş ilerlediğimizi söyleyeyim.Ama ivme yazın artacak.4 hatta 5 şarkı düzenlemeleri hariç oturdu.
Daha çok işimiz var.
Muzik ilk albüme benziyor.Ama farklılıklar var.Daha belirgin nakaratlar,ilk albumdekilere benzer geçişler,sonu açık,uzun vokal melodileri,bir tutam elektronik alt yapı (cok cüzzi) vb.. iceriyor..

Bakalım..

ben bir dinleyici olaraktan az da olsa elektronik bir alt yapı olmasını istemem müziklerde.başka türlerde elektronik alt yapı yakışıyor fakat rock müzikle uyuşmadığını ve yakışmadığını düşünüyorum.

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Ben o programı izledim... İzlerken canım sıkıldı hatta, bence bi daha çıkmasın öyle yerlere:)... Sunucular gerçekten biraz garipti(!) ... canlı çalmasalar kapatacaktım yani...

Birol bey!
Bu haftasonu İstanbul'a geliyoruz herhangi bir organizasyon var mı?
Bronx programı var mı?
gelmişken birde yerinde izleyelim diyoruz=)-
Saygılar..

ya ben cook sevıyorum grıpını.ozellıkle"karısmasın kımseler" ve "ruzgar" sarkıları muhtesem bısey.canlı performanslarınıda ızledım cook hosuma gıttı.ne dıyım ya sevdım ıste.

bencede karışmasın kimseler in ezgisi ve sözleri çok anlamlı bence..
güsel grup yeni olmasına ramen çok başarılılar bence

yener demiş ki:
birolnamoğlu demiş ki:
mad demiş ki:

Tabii ki..

Daha çok işimiz var.

Bakalım..

ben bir dinleyici olaraktan az da olsa elektronik bir alt yapı olmasını istemem müziklerde.başka türlerde elektronik alt yapı yakışıyor fakat rock müzikle uyuşmadığını ve yakışmadığını düşünüyorum.

Bizce dogru dusunuyorsun.Cok cuzzi miktarda,destekleyici bir seyler dusunuyoruz.

Bence de elektronik müzik ve rock müzik birbirini örtmeyen hatta belki yakışmayan 2 müzik tarzı ama madem çok cüzi olacak bir kontrast fena olmaz diye düşünüyorum...

izmirdekiler olarak kıskanıyor ve bizde bir konser istiyoruz
bu sırada elektronık alt yapı asırı olmadığı zaman çok yakışan bisey bence güzel olur beklıycez artık sabırsızlıkla albumu

çok sinirlendim hadi elazziye çok kızdım mangaya yapılan ayrıcalıklar neden gripine yapılmıyor anlamıyorum. çok erken bi saatte çıkıolar ve çok az duruolar hiç bir şey anlamadım.

ayrıcalık olarak değerlendirmek yanlış olur sanırım populerite olayı sanırım :) ama kısa performans moralmizi bozdu elalem performansı iyiydi :)

Geri