Wah karmaşası

E

Edaddy

Arkadaşlar ben wah efektiyle kafayı yemiş biriyim.Distortion lu wah efektini çok seviyorum.Boss Mt-2 sahibiyim.Yakın zamanda bir wah pedalı almak istiyorum ama biliyorsunuz ülkemizde malesef yurtdışına oranla çok pahalı buna göre 3 seçeneğim var
1-Ashton tarzı dandik wah pedalı alıp modifiye ettirmek.
2-Almanyadaki amcamdan vox v847
3-Yine Almanyadaki amcamdan Rocktron Black Cat Moan

özellikle bu rocktron marka wah pedalı ilgimi çekti pek çok ayar v.s yapılabiliyor ve yanlış anlamadıysam boss pw-10 gibi değil analog yani daha önce duymuş denemişliğiniz varsa ve yorum yapabilirseniz çok sevinirim....
http://www.musiciansfriend.com/product/Rocktron-Black-Cat-Moan-Wah-Pedal?sku=154238

bende daha yeni kullanmaya başladm wahı ve benzer bir merak icerisindeyim seninle denediklerim arasında en cok morley bad horsie hoşuma gitti internetten bakıp araştırdım pw-10 çok beğendim fakat dediğin gibi bu ikiside çok pahalı pedallar crybaby kopyası diye ucuz yollu behringer hellbabe aldım analog wah baya bir ayar yapabiliyorsun fakat ne yaparsam yapim frekans aralığı çok dar olduğu için pek bi zevk alamıyorum açıkçası diğer arkadaşların fikir ve tavsiyelerini merakla bekliyorum bende bu başığı açmakla iyi etmişsin..

forumda arama yaparsanız bu konu ile ilgili pek çok tartışma pek çok bilgi kaynağına ulaşabilirsiniz.

bende 5 6 ay evveline kadar aynı karmaşa içindeydim.gittim bir çok pedalı inceledim.535Q,morley bad horsie,vox gibi......
ancak piyasada pek takip edilmeyen diğer markaların altında kalan ibanezin weeping demon adlı bir pedalı var.gittim onu da denedim.öncelikle fiyatı çok uygun ve performansı gerçekten çok başarılı bana göre..Transformers gibi pedal her yeri ayarlanıyo.bence bakarken bu pedalı asla göz ardı etmeyin.tavsiye ederim

Geri