Black Velvet (80'ler pop/rock) - Ankara

İsmini alanah myles'ın güzelim şarkısından alan grubumuz başta 80lere damgasını vurmuş ve nostaljik hale gelmiş şarkılar olmak üzere pop ve rock türünde birçok şarkı yorumluyor. Black Velvet grubu 2007'de kurulmuş ve bugüne kadar çeşitli eleman değişiklikleri yaşayarak en son halini almıştır. Elemanlar:

Vokal : Özlem Seçkin

Gitar: Giray Bayer

Bas: İnanç Yılmaz

Davul: Gökhan Çimen

Ayrıca bilgisayarda hazırladığımız şarkı altyapıları kullanıyoruz. Bu sayede şarkılar daha bir içimize siniyor ve klavye veya efektler problem olmadan istediğimiz birçok şarkıyı repertuarımıza katabiliyoruz. Roxette, Heart, Modern Talking, Madonna,Europe,Survivor,Abba, Erasure, Donna Summer, Irene Cara gibi isimler repertuara örnek olarak verilebilir.

Black Velvet konser veya bar programlarını buradan duyuracağız. Takip edenler pişman olmayacak :)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu pazar saat 8'de Çizmeli Kedi'deyiz. Bilmeyenler için adres; konur sokak dost kitabevi'nin karşısı. Bu eğlenceli konsere herkesi bekleriz!

Not: Giriş ücretsizdir

Evet arkadaşlaaarr :D
Yarın 20:00de ÇİZMELİ KEDİ'deki konserimize gelerek 80lerin hit olmuş şarkılarıyla eğlenelip coşalım havamızı bulalım diyorum :beer :cigara ve de HERKESİ BEKLİYORUZZ!!!!!!!!!!
diyerekten burda cümlelerime virgülü koyuyorum 8)

sağol sercancım :D bidahakine seni aramızda görmek isteriz amaaa!!
ayrıca bizi dün gece izlemeye gelen herkese teşekkür ederiz ;)
bizi takip edin pişman olmazsınız hatta bilakis çok eğlenirsiniz dedik ve artık test edilmiş ve onaylanmıştır ! 8)
yeni konserlerle görüşmek üzere..

UNDP nin organizasyonunda 23 Mart ta gerçekleşen konserimizde bizimle birlikte yorulmak bilmeden eğlenip coşan arkadaşlara çoook teşekkür ederiz :D
ne mutlu bize!!!!! 8)
çok yakında yeni konserlerde birlikte olmak dileğiyle ;)

Black Velvet her cumartesi 20.30 konur sokak Çizmeli Kedi'de sahne alıyor...

80'lerin pop ve rock hit'leri ile dolu eğlenceli bir cumartesi gecesi geçirmek isteyenleri bekliyoruz!!

not: çizmeli kedi konur sokak'taki dost kitabevinin karşısında...

Evet arkadaşslar, BLaCk VeLvEt 29 mart cumartesinden itibaren HER CUMARTESİ Çizmeli Kedi de sahne alacaktır!! Eğlenceli bi geçmişe yolculuk için geliniz eğleniniz!!!! :p
Daha önceden de söylediğimiz gibi Tecrübeyle sabittir ;)

Black Velvet bu akşam da 8.30'da konur sokak Çizmeli Kedi'de sahnede.

80'lerin pop/rock hit'leri ile dolu eğlenceli bir cumartesi gecesi geçirmek isteyenleri bekliyoruz!!

Dün çok güzel bi geceydi arkadaşlar :)
Bize eşlik eden tüm arkadaşlara teşşekürü bir borç biliriz efenimm 8)
HER CUMARTESİ ÇİZMELİ KEDİ de BULUŞMAK ÜZERE ;)

BLACK VELVET bu akşam 21:00 de ÇİZMELİ KEDİ de !!!!
Çizmeli Kedi--> konur sok. eski dost kitabevi karşısı, kapı 7 yanı..

arkadaşlar selamlar... bir hafta kadar gecikmeli bir mesaj olacak ama, o gün sizlere söylediklerimi bir de buradan paylaşayım istedim:) ilk kez geçen hafta izleme fırsatı buldum. çok güzel bir geceydi gerçekten. repertuar çok güzel, özlem'in sesi çok güzel, şarkılarla da çok güzel bir uyumu var ve o gün de söylediğim gibi enerjisi çok hoş. basçı arkadaşın müzisyenliğinin zaten hastasıyız:p yanlış hatırlamıyorsam 2 günde 25 şarkıya hazırlanan bir davulcu izledik o gün ve gayet başarılıydı onu da ayrıca tebrik ediyorum. kısacası gruptaki uyum gayet güzeldi, eğlenceli bir repertuarla da pek eğlenceli bir gece yaşamış olduk. tekrar görüşmek üzere... sevgiler...

anlaşılan furkan iyi bir iş çıkarmış, grup olarak da gönülleri fethetmişsiniz :) tebrikler arkadaşlar, buradan askerden iyi haberlerinizi almak beni çok sevindirdi :) umarım böyle güzel devam eder :)

ben ilk haftayı geçirdim burada, alışma evresini atlattım. üç hafta sonra acemilik bitecek. hepinizi öpüyorum, iyi şanslar ve başarılar diliyorum :)

bidiless demiş ki:
arkadaşlar selamlar... bir hafta kadar gecikmeli bir mesaj olacak ama, o gün sizlere söylediklerimi bir de buradan paylaşayım istedim:) ilk kez geçen hafta izleme fırsatı buldum. çok güzel bir geceydi gerçekten. repertuar çok güzel, özlem'in sesi çok güzel, şarkılarla da çok güzel bir uyumu var ve o gün de söylediğim gibi enerjisi çok hoş. basçı arkadaşın müzisyenliğinin zaten hastasıyız:p yanlış hatırlamıyorsam 2 günde 25 şarkıya hazırlanan bir davulcu izledik o gün ve gayet başarılıydı onu da ayrıca tebrik ediyorum. kısacası gruptaki uyum gayet güzeldi, eğlenceli bir repertuarla da pek eğlenceli bir gece yaşamış olduk. tekrar görüşmek üzere... sevgiler...

Meliscim(umrm adını yanlış hatırlamıyorumdur :roll: ) yorumların için çok teşekkür ederiz ama o gece de dediğim gibi o senin pozitifliğin ;)
davulcumuz Gökhan'ın askere gitmesiyle bu süre zarfında bize Furkan arkadaşımız eşlik ediyor. Kendisine burdan hoşgeldin diyor ve kolay gelsin diyoruz :D sağolsun kısa sürede zoru başarmaya çalışarak bar programımızı aksatmayalım diye baya bi ugrastı eh sonucu da sizden böyle duymak bizim için güzel :) tekrar bekleriz efenim görüşmek üzere ;)

ace_ventura demiş ki:
anlaşılan furkan iyi bir iş çıkarmış, grup olarak da gönülleri fethetmişsiniz :) tebrikler arkadaşlar, buradan askerden iyi haberlerinizi almak beni çok sevindirdi :) umarım böyle güzel devam eder :)

ben ilk haftayı geçirdim burada, alışma evresini atlattım. üç hafta sonra acemilik bitecek. hepinizi öpüyorum, iyi şanslar ve başarılar diliyorum :)

Ah gökhanıııııım seni yaban ellere mi gönderdik biiiiz :p aman da acemiliği bitiyomuşş :LOL: Valla Furkan sağolsun elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor kendi yoğunluğunun arasında.
İyi olmana ço sevindim tez zamanda sağsağlim dönesin davulunun başına oturasın :D sana da bol şans ve başarılar diliyoruz kardeşim 8)

Dün akşam GETTO BARda gerçekleşen 80ler partisinde sahne aldıktan sonra tekrar her cumartesi BLACK VELVET 20:30da ÇİZMELİ KEDİ de !!!bekleriz!!! ;)

Geri