James Hetfield'ın gitarları

Kill'em All'da kullanılan gitarın Epiphone White Flying V Copy olduğunu söylüyorsun.Benim bildiğime göre gitarın markası yok ya da duyulmamış bir marka.Hetfield ise Gibson logosunu gitara yapıştırıyor.

Güzel başlık.
Kavak ağacından gövde yapıldığını ilk kez duydum ama.
Kavaktan gitar yapılıyorsa vede james in eline verecek kadar iyi oluyorsa niye daha çok kavak gövdeli gitar yok?
Bi yanlışlık olmasın.

69324566st5.jpg

1 2 yıl sonra epiphone les paul custom ebony alacağım sonra belki ona emg manyetik takıp sticker falan bu hale getireceğim kafaya koydum James in bu gitarını youtube da gördüğümden bu yana bunu düşünüyorum :D hayırlısı :p :D

yavrucuk demiş ki:
bi daha baktım montyjayden kopyalarken her bişeyi yanlış yazmışın keşke sadece resim koyaydın :roll:

Arkadaşlar öncelikle bu calısma benim değil ben gördüğüm bir internet sitesinden aynen kopyalayıp yapıstırdım...Yoksa hz manyetiklerin pasif olduğunu EMG 60/81/85/89 ların aktif olduklarını biliyorum ama kopyalarken onlara dikkat etmemişim zaten hepsini düzenlemek uzun sürerdi.

Başka bir sitede görsüğüm bir başlığı buraya tasıdım sadece...İlginiz için teşekkürler.

Geri