Buffy/Angel-Spoilers-

'Forum Meydanı' forumunda Angelus tarafından 15 Nisan 2004 tarihinde açılan konu

1. Sever misiniz? İzler misiniz? Düşünceleriniz nelerdir?

2. Severim,izlerdim ama yurdun televizyonu cnbc-e'yi çekmiyor malesef o yüzden izleyemiyorum artık...Yalnız arada bir birkaç bölüm izledim de biraz saçmalıyolar artık galiba :) Olayın .oku çıktı sanki :p

3. angel i cok begenirim.ama nedense buffy e pek alisamadim..

4. Bir iki bölüm sonra Angel tekrar Angelus olacak!!!!

5. İlk çıktığı dönem de buffy i çok severek izlerdim özellikle de yakışlılık abidesi david boreanaz yani angel ı görmek için sonra angel çıkınca buffy i pek izlemedim ama şimdi angel ı da izlemiyorum özellikle oğlu geldiğinden beri beni çok sıkmaya başladı

6. eskiden sevdiğim bir comic serisiydi ama artık sarmıyo, dizilerine gelince kesinlikle yeni çizimlerin tekrarı bu yüzden izlemiyorum.

7. çok sverim de buffy bu aralar pembe diziye döndü... gerçi angel da o yolda ilerliyo bu arada joss whedon yani angel ve buffy nin yaratıcısı yeni x-men çizeri olcakmış...

8. severek izlerdim sonra baydı cok uzadı sacmaladı....

9. Generation- X 'de çiziyo zaten acaba yenilerimi yıkıcaklar buna

10. Buffyi sırf Spike için Angel ıda wesley için izliyorum.Ayrıca Angel daki yeni boss çok yazış olmuş daha iyi olabilirdi.

11. hiçbi fikrim yok... x-men in içinde görmüştüm ben de... ama fena da olmaz hani...

12. buffy cidden pembe diziye döndü... angel'i de eskiden buffy'nin ardından geldiği için izlerdim, ona özel bir düşkünlüğüm yoktu.. ama duyduğum yorumlar ve az biraz izlediğim bölümlerinden anladığım kadarıyla ikisi de gereğinden fazla uzatıldı...
    ama eskiden buffy gerçekten beğenerek izlediğim, çok iyi bir diziydi, dawn gelmeden ve spike-buffy ilişkisi filan başlamadan öncesinde...

13. angel'ı beğenerek izlerim...
    Buffy'de biraz mal oldu artık,ne olduğunu anlamıyorum dizide...
    ikiside izlenilebilir,zaman geçirmek için ideal...
    Oldum olası vampirleri sevmişimdir :)

14. evet doğru söylüyosun bu arada spike angel'a geçcekmiş, bi iki yıl içinde de amerikada spike ın kendi dizisi çıkcakmış ayrıca buffy'yi bi iki haftadır izliyemiyorum istanbula gidebildi mi?? :?:

15. buffy çook baydı
    ama angel bommba

16. buffy yi sevmem
    angel iyidir.

17. angel'ı seyretmem buffy'e arasıra bakarım...

18. Çocuk programına döndü artık.

19. Arkadaşlar hep tavsiye ediyordu.İkisindende bikaç bölüm izledim.Tamamen saçmalık.Aptal bi evren

20. Angelus yaaa karizmatik vampirim :wink: Angel halinde zaten fazla bi sevimliydi sinir bozuyodu dönsün dönsün :)

Bu Sayfayı Paylaş