bölsi bi gitar gören varsa bende neyim

'Elektro Gitarlar' forumunda WASHBURN1972HAND tarafından 18 Mart 2008 tarihinde açılan konu

1. böle bi gitar gördünüzmü siz

nasıl gitarlar

kapanıştada bi bass olsun dedim

güzeli sona sakladım

galiba yapım aşamasında

2. abı bole cok fazla akıllara zarar gıtar var yeter kı oaran olsun:)

3. bu adamın başlıkların dan bıktım ben :s

4. Türkçe kurallarına dikkat edelim

5. ...

6. BUNLARI NERDE YAPIYOLARKİ :roll: TR DE YAPARLARMI

7. Senden bişe rica edebilir miyim? Lütfen aklına gelen veya sağda solda gördüğün bir şey için başlık açmadan önce biraz düşün, eğer başarırsan ondan sonra başlık aç, şimdiye kadar pek başarılı olduğunu söyleyemem ama uğraşırsan elbet sen de düşünebilirsin çok zor olmasa gerek.

8. ya çocuk gaza gelmiş, elinde ne varsa koymak istemiş bir sebepten. soru sormak, dikkat çekmek, konuşturmak ve konuşulmak istemiş. tamam yaptığı hoş değil ama nedir bu nefretiniz bu eziciliğiniz? bi tarafınız mı büyüyor böyle yapınca? ne kanıtlıyorsunuz?

9. gercekten hani gunluk uyuzluk kotanızmı vardır ne hergun forumda bi kac kisi nedensiz satasmalara girisimde bulunuyo.
    hemde benim cok hosuma gitti gitarlar.
    unutmayın forumda tek deilsiniz begenen de olur begenmeyende ama onemli olan dogru uslup tarzıyla yaklasmak...

10. aynen bir ilan açıyorsun bilen bilmeyen herkes yorum yapıyor.. geçenlerde bir çıldırdım ilanıma kimse bişey yazmadı 2 hafta :D

11. arkadaşlar tamam çok konu açtımda şu son resimlerdeki gibi bi gitarı nerde yaptırabilirim.(yeşil gitar =)

12. Luthierden ziyade bu tip oyma işlemleri yapan birilerine taslağını götürüp yaptırman gerekir sanırım.

13. Kendi hakkında yazılanlarıda hic sallamaması da garip ötesi valla .. :) Tın değil valla helal alkis.gif

14. İyi güzel açmışın da başlık hani forum kurallarına göre açsan ya...Belli ki bişeyler paylaşmak istiyosun ama onun da bi yolu var...

15. İlk gitarı Samash ten alabilirsin. Moser Custom Shop SRi, samash teki fiyatı 839$. İkinci gitar yanlış hatırlamıyorsam İsveç'te bir heykeldi E.S.P.' nin yaptırdığı, baya büyüktü yani.
    Burası bir paylaşım platformu tabi ki, ancak her türlü aklımıza gelen herşey için konu açmasak daha iyi olacak "bölsi zeytinyagli dolma YEMEDİNİZ!!!!!!" gibi. Bir başlık açmadan başlık indeksine bakalım lütfen.

16. ikinci gitarın kasasında bir gitar vardı ankara zuhalde. marka model nedir bilmem...

17. queensrÿche logosu değil mi o ya?

18. Tam olarak o, hatta gitarın üstünde de imzalar varmış,şimdi farkettim :D

19. Ben bölsi bir gitar görmüstüm ne olcak simdi :)

20. Aynı gitarları aynı sırayla gitarpedal'da gördüm sanki...

Bu Sayfayı Paylaş