bölsi bi gitar gören varsa bende neyim

böle bi gitar gördünüzmü siz

gitar58hl.jpg

gitar.jpg

gitar6ca2.jpg

nasıl gitarlar

kapanıştada bi bass olsun dedim

guitars171sr.jpg

güzeli sona sakladım

dragon_guitar_003-416x335.jpg

dragon_guitar_001-379x297.jpg

galiba yapım aşamasında

Senden bişe rica edebilir miyim? Lütfen aklına gelen veya sağda solda gördüğün bir şey için başlık açmadan önce biraz düşün, eğer başarırsan ondan sonra başlık aç, şimdiye kadar pek başarılı olduğunu söyleyemem ama uğraşırsan elbet sen de düşünebilirsin çok zor olmasa gerek.

ya çocuk gaza gelmiş, elinde ne varsa koymak istemiş bir sebepten. soru sormak, dikkat çekmek, konuşturmak ve konuşulmak istemiş. tamam yaptığı hoş değil ama nedir bu nefretiniz bu eziciliğiniz? bi tarafınız mı büyüyor böyle yapınca? ne kanıtlıyorsunuz?

gercekten hani gunluk uyuzluk kotanızmı vardır ne hergun forumda bi kac kisi nedensiz satasmalara girisimde bulunuyo.
hemde benim cok hosuma gitti gitarlar.
unutmayın forumda tek deilsiniz begenen de olur begenmeyende ama onemli olan dogru uslup tarzıyla yaklasmak...

İlk gitarı Samash ten alabilirsin. Moser Custom Shop SRi, samash teki fiyatı 839$. İkinci gitar yanlış hatırlamıyorsam İsveç'te bir heykeldi E.S.P.' nin yaptırdığı, baya büyüktü yani.
Burası bir paylaşım platformu tabi ki, ancak her türlü aklımıza gelen herşey için konu açmasak daha iyi olacak "bölsi zeytinyagli dolma YEMEDİNİZ!!!!!!" gibi. Bir başlık açmadan başlık indeksine bakalım lütfen.

Geri