Fırtına [Metal - Ank]

Evdeki Sese Katılıyorum. Bi konser olmadı diye işleri bırakmak da ne demekmiş öyle!! Safranbolu olmaz zbaskası olur. Memlekette konser çok oluyo ne de olsa, elbet birinde siz de cıkarsınız..

Madem kaydınız da bitti koyun bakalım internete de bakalım ne alemdeesiniz...:)

Başarılar...

tebrikler demiş ki:
Madem kaydınız da bitti koyun bakalım internete de bakalım ne alemdeesiniz...:)

Başarılar...

En yakın zamanda koyacağız tabi ama bu demoları koyabilmek için yeterli bir web sitemiz olması gerekli böyle bir siteyi nasıl yapacağımı biliyorsanız lütfen bana söyleyiniz sizleri biran önce kaçak grubunun besteleriyle buluşturmak istiyoruz...

Teşekkürler Herkese...

beyler ben forumları detaylı okumuyorum son 1 aydır ; zaman ayıramıyorum ama sizi takip ediyodum bakalım gençler napıyor ne ediyor yazdıklarınızıda okuyodum; ... özellikle dier grup elemenlerıyla sıkı muhabbetiniz vede deyinmeden edemicem safranbolu olayı(özürr) gercekten tebrik edilecek çok büyükbir org yondu ama size yapılanları teker teker forumdan okudum her sayfasını.. tek bir kelime edicem AYIP aslında çok ii tanıdııım gruplarda var çıkacaklar içinde ;o grup elemenlarıından kaynaklandıını zannetmiorum ama sözügeçnisi olduu kesin kim olduunuda tahmin etmek güç diil! ben size tek bişi söliim adı büyük gibi görünen babalık taslayan herseyi bildiini zanneden bir yığın tip var bu sitede ondan dolayı herkese güvenmeyin çok sey biliomuş gibi gözüken tiplerden de uzak durun çünkü onlarsizi sattıı gibi yarın kendi gruplarını bile rahatça satabilecek kalitede insanlar! sakın canınızı sıkmayın yola devam...

Arkadaşlar bu arada demomuzdaki şarkıları nasıl sizlere ulaştırabilirim bize site yapacak biri varmı ?
Gerçi sitemiz var ama

http://kacakgrubu.sitemynet.com

Yani bu siteyede demo koyulmuyo heralde yani büyük ihtimal koyulmuyo :)

Anlayacağınız acilen şarkılarımızı sizlerle paylaşmak arzusundayız bişey yapabilecek olan varsa buraya bekliyorum yada özeldende ulaşabilirsiniz...

Gerçi cha yapacaktı ama onunda şu anda bir yığın işi var onu bide bu siteyle meşgul etmeyeceğim...

Arkadaşlar bildiğiniz üzere demo kayıtlarımız hazır (bir anlatım bozukluğu olduysa pardon :) ) ve bunları sizlerle paylaşmak en büyük arzumuz siteye demoları koymamda yardım edebilecek biri varsa lütfen benle haberleşsin...

Bİde allbyrock (yani emircanın koçu) bizim cd yi dinlemişti ve yorumlarını yazcaktı... :)

::::YORUMLAR::::

beyler demoyu dinledim.ama ayrıntılı bir biçimde daha dinlemedim.ama koooş fena değil.nefes almaz da vokaller arada bir boğuklaşıyor ama oda güzel.uzun yolları daha yorum yapacak kadar dinlemedim.kaçak sanırım 8.parçanız ve grubun adı olan parça.bunuda ileride biraz daha çalışarak ve daha sert kaydederseniz bence daha iyi olur.vokallerde biraz sertleşmeli.tabi tarzınız buna izin vermesede.ama sert sound sanki sizin için daha iyi olacakmış gibi.coverlarda fena sayılmaz.beyler durmak yok bir sonraki demonuzu sabırsızlıkla bekliyorum.

Selamlar beyler çalışmalar iyi gitmekte Emircan'ında amcası ayarlıya blirse silifkede bir konserimiz olacak ... Ve tabiki gitmişken orda galiba bir kaç yerde daha çıkacaz... Kusura bakmayın fazla forumlara yazamıyorum çünkü şu an tatildeyim (anamurda)... Ankaraya gelince kaçak grubu güzel bir gelişme dönemine girecek ben hemen gitar kursuna başlayacam ve grubumuza bir tane de bass cı alacağız yani kaçak grubu gelişecek...
Ben gitar-vokal olacağım :) ben heralde ritim gitar olrum emircanda solo gitarist olur... Yani güzel olacak bir tatil yapıp dinleniyim sonra geliyom :LOL:

Saygılar & Sevgiler

stüdyoyu izledim we bence superlerr fulyaya katýlýorum bateristleri benimde bebklik arkadaþýmdýr bende çok sewerim ama emircanýda çokk sewerimm cnmm bnmm!!! süpersinizzz dewammmm!!! bu arada ben selinn!!! (cantucm senide unutmadým bu arada parantz içinde yaziim dediimmm)

Eheheh evet emircanın o özelliği biraz fazla gelişmiş :p
Saolun buraya gelip yorum yaptığınız için neyse yarında geliceksiniz stüdyoya zaten eheheh artık sizi esir aldık.... :twisted:

:arrow: (Kaçak ı dinleyen herkes o günden sonra kendi konturolünde olmadan kaçak besteleri söylemeye başlıyacaktır...) :!:

arkdaşlar siz asıl 3. demoyu bekleyin ve görün.

3.demoda kaçağın kendini aşmış halini göreceksiniz.(tabi bunu kendimizi abarttığımzdan değil kendimize güvendiğimizden sööledim)

FLAŞ FLAŞ FLAŞ ŞOK ŞOK ŞOK
Bu arada söylemeyi unuttum sitemize grubun tüm üyelerinin resimleri konulmuştur ve sitemiz birazcık yenilenmiştir... Lütfen uramadan geçmeyin...

cantu siteye girdim ve tek kelimeyle süper!!!!! :metalhead :metal harika olmuş.arkdşlar gerçekten uğramadn gitmeyin!!!!buarada 3.demomuz KAÇAK ın en müthiş demosu olacak :dans müthiş bir çalışma içerisindeyiz.

bu arada resimleri çeken Orçun abiye burdan teşekkürlerimizi iletiyorum.tabi ilk sutüdyomuz olan Ruın deki Caner abimizide unutmdk.Caner abi nerlrdsn?bklyrz...

ahah stüdyo süperdi geçen gün de bugün de :p abi bassçınız hayırlı olsun bu arada ;) emircancm yine maarifetlerini konuşturdu veee bozdu gitarını!!! ama yapılır yapılır üzülme emircanmcm ;)

Geri