Fırtına [Metal - Ank]

Cuma veya perşembe akşamı ben sana sölerim... Yada şimdi örenirsem şimdi sölerim ... Ama büyük ihtimal cuma sölicem :twisted:

girL_of_rock demiş ki:
Cantu bnm sizi izLediim zmnı hatırLıosundur...
o zmndan bu zmna ne gibi geLi$meLer gösterdiniz??Emircan haLa gitarın teLLeri we bagetLerLe sawa$ıo mu? ;)

Ahahahahah yok artık Emircana bateri verimiyoruz çünkü bir keresinde zilin birinin şaftını kaydırdı zil yamuldu felan bide Oğulcan ın regal leri var onlarda salam bayaa o yüzden artık bateri yasak ona...

Bekleriz gel tabi cemre hatta ekinlede tanışmış olursun güzel olur yani...

Ya aslında bir web sitesinden üyeliğimi alıp oraya kaydettecem isteyenin indirebileceği bişi olacak tabi ve ondan sonrada o sitenin lik ini bizim kaçak sitesine vereceğim ... Zaten demoları koyduğumda size buradan haber veririm...

İyi geceler...

Bu arada gruptan uzaklaştırılan basscımız Sercan tekrar gruba dönmüştür ... Evet şimdi sercana herkes bir HOŞGELDİN desin ... :twisted:

Hoşgeldin Sercancım işallah senin gelmenle grubumuz daha iyi olur...
:cigara

jamesdean123 demiş ki:
evet ben geldim sonunda uzun bi ara sonucunda herkeze selam.bu arada o tüttürü çok sevdim :twisted: sende az değilsin be cantu :dan

Eheh senin için koymuştum zaten sercan 8) Sen seversin diye yoksa benim tüttürmekle işim ne yaw... :cigara

Bak Sercan senin mailin için o kadar uraştım boşa çıkarma ha emeklerim yaz buraya takip et forumları :twisted:

Bu arada sana mynettende bir mail almıştım ama sanırım sorun çıkıyo mynetin maillerinde bende ondan sonra yahoo dan aldım...

[email protected] yada [email protected] olması lazım şifren gene aynı buradaki şifren...

Bu arada grup güzel devam ediyo yalnız şu sıralar stüdyolarda yer bulamıyoruz onun için gidemedik geçen hafta ama bu hafta kesin gideriz heralde ben gene buraya gidersek saat ve yer yazarım gelip dinlemek görmek isteyenler gelebilir...

Hadi benden şimdilik bu kadar bye...

İSTİKBAL GÖKLERDEDİR

Arkadaşlar bu cumaresi 12:00 - 14:00 arası zoo stüdyomuz vardır herkesi bekleriz...

Ekin Cemre Fulya hadi bakalım yalnız bırakmayın bizi..

Nese oldu siz gelmeyin ...

Bu arada bizi dinlemek isteyenler biz pazar 13:00-15:00 arası stüdyo zoo dayız...

Yuppiiiii artık benimde bir gitarım var... Hemide washburn n1 :p artık tam gitar vokal oldum ...

Bu müşdeli haberi herkese verem dedim...

Cantu :]]]
ya valla yaptığı şeyi ciddiye alan, gayet başarılı ve sevdiğim bi gruptur:]
demoları bekliorm Cantu...
süpersiniz...daha sert oljak inşallah...

voo-doo vallaha bu allegro bizi yumuşak yapıyomuş be :p
Bi zoo ya gittik oradaki distler sayesinde kendimize geldik vallahi ;)
E tabi sen bizi hiç zoo da dinlemeye gelmedin ne deyelim artık bekleriz yani ... Bu arada yeni okulundan iki üç kız getirde tanışalım demi :twisted:

Size çalışmalarınızda başarılar diliyorum repartuarınızı gözden geçirip düzeltmenizi abi tavsiyesi olarak söylüyorum her şey istediğiniz gibi olsun

kewin demiş ki:
Size çalışmalarınızda başarılar diliyorum repartuarınızı gözden geçirip düzeltmenizi abi tavsiyesi olarak söylüyorum her şey istediğiniz gibi olsun
Saol Mert dediğini yapacağız zaten yeni olarak eklediklerimiz şunlar;

Metallica- Creeping death
Metallica- So what
Metallica- Nothing else
Pentagram- Anatolya

Bu arada kara leke ye başarılar dilerim...

Kendine iyi bak Mert 8)

Taniyan tanimayan herkeze selamlar, bu grup boyle devam ederse ilerde baya saglam olacak, iyi calisin, heves kesilmesin.. devaM!
Cantu basarilar heaajt

kendinize iyi bakin, basarilar ;) !
stronger than all :twisted:

Saol Onur ... Gerçi sen metallicayı sevmessin sana kolay geliyo ama :p
Desteklerin için saol... 3. Demo dan taze taze şarkıları göndericem bir olsunda 3. demo... :twisted:
Bu arada desteklerin için gerçekten saol...
Daha senle alışverişte yapacaz eğer iyi bir marshall dfx bulamazsam ;)

Geri