Mehmet Turgut

Böyle bir başlığa denk gelmedim umarım yoktur.Fotoğrafçılık bir yana turkrock kültürüne de bence görsel anlamda çok büyük katkıları var Mehmet turgutun o yüzden onun adına böyle bir başlık açma gereği duydum.aslında rock müzikle ilgilenen çoğu insan tanıyordur eminim(yüxexes dergisinden en azından).ama yinede fazla bilgi göz çıkarmaz diyorum.siz neler düşünüyorsunuz.bu arada yeni sitesi ve devianart sitesini koydum incelemek isteyen baksın.bir kaç örnek fotroğrafta koyayım bari :) daha çok var verdiğim linklere bakın.

http://mehmeturgut.deviantart.com/
http://www.mehmetturgut.com/

ALMORA :
almora_______IV_by_mehmeturgut.jpg

HAYKO :
hayko_cepkin________VI_by_mehmeturgut.jpg

RAVEN WOODS :

l_bc3785d6fd4244a2b4516f5f043241a9.jpg

ışık kullanımını farklı açılardan kullanmasını seviyor sanırım. ama son zamanlarda düşündüğüm şu. her çalışmasına baktığımda bunu mehmet turgut çekmiş diyebiliyorum ama birde şu var, sanki ben hep aynı kareye bakıyormuşum gibi de bir his oluşuyor. bu kötü işte. ben olsam doğayla ilgilenirdim.

enchant demiş ki:
ışık kullanımını farklı açılardan kullanmasını seviyor sanırım. ama son zamanlarda düşündüğüm şu. her çalışmasına baktığımda bunu mehmet turgut çekmiş diyebiliyorum ama birde şu var, sanki ben hep aynı kareye bakıyormuşum gibi de bir his oluşuyor. bu kötü işte. ben olsam doğayla ilgilenirdim.

Sanırım bir fotoğrafçıdan daha çok PS üstadı olmasından ve fotoğraflarda hep aynı efektleri kullanmasından kaynaklanıyor 500 metreden mehmet turgut fotoğraflarının tanınması.. unutmadan sanırım artık ankara değil istanbulda yaşamaktadır ankaradaki mütevazı stüdyosundan sonra istanbul çok büyük bir adım olmuştur eminim..

iSTER PS DEHASI DİYİN İSTERSENİZ DE FOTOÐRAF...SONUÇTA BİN RESİM ARASINDAN HANGİSİ MEHMET TURGUT'A AİT HANGİSİ DEÐİL ÇOK RAHAT AYIRT EDEBİLİRİZ.. ÖNEMLİ OLAN FARKI YAKALAYABİLMEK..AYIRT EDİCİ OLMAK... TEBRİKLER BAŞARILAR...ÇİÇEK BÖCEK ÇEKSE ÇEKTİÐİ GİBİ KOYSA NE YAZAR HERKES ÇEKİYOR.. KENDİ TARZINI YAKALAMIŞ BİRİ OLARAK TEKRAR TEKRAR TEBRİK EDİYORUM.....
:D

Bazı fotoğraflarının temaları birbirine çok benziyor.Teknolojinin nimetlerinden gereğinden çok fazla yararlandığını düşünüyorum.Bunların dışında genel olarak beğeniyorum kendisini.İlgi çekici birçok çalışması var.

Geri