Sıfıraltı "ex Zehir" (alternatif Rock )

6 Haziran Cuma akşamı saat 22:00 sularında İnsula Performance Hall da sahne alıcaz kapı acılış 19:00 giriş ücreti 5 Ytl + ilk içki herkes davetlidir Saygılar.........

Zehir grubunun hertürlü organizasyon ve konserlerleri ile ilgili konuları ben üstlenmiş bulunmaktayım iletişime geçmek isteyen arkadaşlar için irtibat telefonum ve mail adresim ilk safada verilmiştir.Saygılar.

Arkadaşlar desteğiniz için zigOt grubu olarak teşekkür ederiz :) Umarım sizde çok iyi çalışmaların altına isminizi yazarsınız :)

Sevgiler, ZigOt.

Tabiki, kibris'ta baya saglam mekanlar var. herkesi bekleriz :) turkiye'den bircok grup geldi buraya hepbirlikte costuk :) misafir ederiz tabiki ne demek ;)

-zigOt-O demiş ki:
Tabiki, kibris'ta baya saglam mekanlar var. herkesi bekleriz :) turkiye'den bircok grup geldi buraya hepbirlikte costuk :) misafir ederiz tabiki ne demek ;)

kısmet dostum buarada sız gelin hele bı ankaranın tozunu kaldıralım sonra kıbrısada giderız buarada sız geldiğinizdede biz seve seve misafırederız :metal

büyük gün geldi çattı arkadaslar bugün saat 18:00 de dip barda sahnedeyiz bizden sonrada kalan arkadaslar cem adrianı dınleyebılırler saygılar ...........herkes davetlidir

Arkadaşlar ZEHİR her cuma Akşamı 20:00-00:00 arası İnsula Performance Hall sahnesinde terleyecektir :) herkesi bekleriz ankara hardcore a doycak :metalhead

Bu akşam 20:00-00:00 saatleri arasında İnsula Rock Bardayız..Bu hafta Cuma gününden itibaren her Cuma bu saatler arasında İnsuladayız..

şimdiden ilgileriniz için teşekkürler...

Konser süperdi sayenizde coştuk iyice hepiniz süpersiniz hep böyle devam edin dağılıp falan etmeyin sakın :) Bu arada herkeze tavsiye ediyorum Eğlenmek coşmak isteyen herkez Zehir'in konserine Kesinlikle gitmeli

Geri