Umay Umay

umay umay'ın albümleri bi kaç parça dışında para etmez...barlas olmasa napardı bu kadın.....ama çok tarz biri severim umay umayı...kitapları harika::::sokaklar uyudu artık öpüşebiliriz,,bütün güzel çocuklar şüpheli özellikle harika.....zaten güzel sözler yazıyo belki kendi albümlerinde kendi sözlerini kullansaydı ve biraz daha rock yapsaydı başarılı olcaktı..ama kendisinin böyle bir kaygısı yokk..

Umay ı kimseye değişmem abi 8) bir numara şarkılarına bayılıyorum abiii kitaplarını beğeniyorum birde birgün gazetesinde köşesi var orda yazıyor :twisted:
Artık kabuğundan çıkması gerektiğinin farkında değilmi? :beer

Yazarlığı da iyi Umayın. Bildiğim kadarıyla 2 tane kitabı vardı. Kitapları da en az müziği kadar iyi. Okumadıysanız tavsiye ederim.
Birinin ismi Orospu Kırmızıydı ve acaipti gerçekten.

"Cam kırıklarının üstünde sevişmekten bıktım

Ben kötüyüm , erdem kimin adı? "

umay ahhh yazdığı kitaplar süper.!! Şarkıları da öyle Orospu Kırmızı'yı şiddetle tavsiye ederim.. Böyle söz yazan bir insan daha gelir mi bilmiyorum. Tüylerim ürperiyor dinlerken. Değerini bilmeliyiz..

Benim yüzüm yarım ama kalbim iki tane..

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından düzetilmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Ahh Umay ahh...ilk dinlediğimde onu ilkokula gidiyodum.Yaklaşık on yıl oluyo.'Bir kere yetmez iki kere sev beni üç köşe yetmez karelere böl beni'diye bi şarkısı vardı ve gittiğim ilk konserdi Umay Umay'ın konseri.Gittim ve aşık oldum Umay Umay'a.Böyle bir söz yazarı bir daha gelirmi dünyaya bilmiyorum ama benim tek bildiğim bişey var ben ona aşığım.

HARDBLACK demiş ki:
Zaten piyasada albümlerini bulman imkansız.
İmkansız değil... YAni en azından Ankara'da değil.. Mesela benim ağzı bozuk aşk mektubu'm kaybolmuştu geçen gün karanfil sokak'ta Gizem Müzik diye bir yer var oraya girdim bi baktım deste deste umay umay var 8O :D Ayrıca artık piyasada kalmadığını zannettiğim bir sürü eski albüm de çarptı gözüme ;)

Geri