Femme Fatale (Tarz?)Şehir?

C

cableguy

Femme fatale, tamamen bayanlardan oluşan Ankaralı bir doom-black grubudur. 2008 yılında kurulan grup hızla cover ve beste çalışmalarına başlamıştır. Femme Fatale nin kadrosu şu şekildedir:

Vokal-Ceren
Lead Gitar-İnci
Ritim gitar-Burcu
Bas gitar-Ece
Klavye-Güneş
Bateri-Çisem

Femme Fatale şu anda Lacrimas Profundere,My Dying Bride,Hypocrisy ve Cradle of Filth gibi grupların parçalarını coverlamaktadır.11 mayıs 2008 de gerçekleştirilecek Doomsday IV te sahneye çıkacak olan grup,kendi bestesi Painfinity yi de müzikseverlerin zevkine sunacaktır.

Harika bir konser olacak.

2005'te Doomsday-2 de Apeironla beraber vokal yapmıştım ve o zamandan bu yana bir grubum yoktu..
Şimdi Doomsday-4 ile tekrar beni ben yapan yerde olacağım... sahnede... zira orda, müziğin tam içinde olup, müziği dillendirmek benim için bir ibadet!

Ceren - Femme Fatale

11 Mayıs 2008 itibariyle izleyip MARTENSMITH olarak çok etkilendiğimiz bir grup oldu.Kendi tarzlarında oldukça başarılı bulduk.Kendileriyle en kısa zamanda iletişime geçmeyi diliyoruz.Başarılar...
MARTENSMITH.

11 Mayıs Yolcu Doomsday'e gelmiş olan herkese çok teşekkur ederiz. Sahneyi paylaştıgımız Phronesis, Unadorned ve Kasatura'ya da bolca saygılar!

@EXquake

Çok teşekkurler.. Biz de çok eglendik konserde! Tanışıp organizasyon düzenlemekten memnuniyet duyarız.

@NeoNBass

Çok teşşekur ederiz. Kasatura muhteşemdi!! Kendi adıma konuşayım dinlemekten ve izlemekten büyük zevk aldım. Vokalistiniz çok başarılı!

@SLAYERKAN

Teşekkürler.. Siz de destek vermeye devam edin..

Ceren - Femme Fatale vokal

Femme Fatale gelecek vaad eden bir grup bence. Doomsday-4'te de gayet başarılı buldum. Beste de çok hoştu. İsmini tam anlayamadım fakat bestenin. Tüm grup üyeleri başarılılardı hepsini ayrı ayrı tebrik ediyorum. Başka konserlerde de sahneyi paylaşmak dileğiyle...

@ abrekcanbolat
çok teşekkür ederiz,sizinle aynı sahneyi paylaşmak büyük bir zevkti bizim için...konserde çaldığımız bestenin adı painfinity idi... nice konserlere ...

FateX

Teşekkürler Kadircan..
Evet ya konserde bakındım çevreme senle Alpago varmı seyircilerin arasında diye.. :( Bir sonraki konsere de gelmezseniz bozuşuruz :)

Konserin organizasyonunu yapan Abreğe ve yine Phronesis'ten Ozana desteklerinden ötürü Femme Fatale adına teşekküürlerimi iletiorum. Özellikle Ozan senin hakkın ödenmez

tebrik ediyorum gerçekten sizi sahneye çıktığınızda görmemiştim sizi fakat vokal girdiğinde ses baya iyi geliyordu birde baktım bayan bir vokal, bayan bir vokalden brutal ve scream duymak gerçekten çok etkileyici başarılarınızın devamını diliyorum...

@Alcohollica

Çok teşekkur ederim vokalim hakkındaki yorumlarına..

Bu arada sen Kasatura'nın vokalisti misin? Senin ses muhteşemdi! Hayran kaldım performansına...

Verdiğiniz linkteki videoyu izledikten sora keşke konserinizi canlı olarak dinleyebilseydim diye geçirdim içimden...

Ülkemizde bu tarz özelliklede Bayan üyeli grupları görmek çok güzel...

Başarılarınızın devamını dilerim...

Saygılar

Geri