Femme Fatale (Tarz?)Şehir?

f_FemmeFatalem_77b77a2.jpg

Selam
Sahne ve stüdyo performansı olarak iki videonuzu izledim.
Tüm gruplar içinde vasat olsanız da bence bir bayan grubu olarak iyi sayılırsınız.
Özellikle davul, tuşe ve performansıyla aradan sıyrılıyor bana kalırsa.
Vokal, tarzı bana hitab etmese de sanırım kendi içinde başarılı bulunacaktır.
Diğer enstrumanlar maalesef henüz standardı yakalama gayreti içerisinde gibi.
Ama bu noktada bayan olmanız devreye giriyor ve nesnel değerlendirme yapmamı engelliyor. Çünkü rock müzik yapmaya çalışan bayanların desteklenmesi ve cesaretlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum.
Bu açıdan baktığımda; umarım devam eder ve iyi yerlere gelirsiniz.

Başarılar
MG

Not: Bir grupta bir bayan bile işleyişi oldukça zorlaştırırken, bunca bayanın bir arada grubu başarıyla yürütebilmesi ayrı bir takdir konusu. İçeride neler olup bitiyor bilmek elbette mümkün değil ama umarım sorunları (olmaması temennimiz) müziğinizin önüne geçirmeyip uzun süre devam etmeyi başarırsınız.

Selam femmeler cerenin elementary arkadaşıyım belki ilk vokalini bana yapmıştır:)) hatırlarmısın ceren beraber ankarayı sölemiştik... gittikçe artan isminizi duymaktayım hepinize tebrikler yola devam destek bizden. eywallah

khizadrull

işler ne alemde acaba biraderler ya ?

Grupta eleman değişikliği oldu. Klavyede Reha Kuldaşlı olacak bundan böyle...
(düşündük taşındık başımızda bi adam olsun dedik :p )

Keman da olacak bazı şarkılarda ve onu da Reha çalacak.

Kalkınma sürecinde güzel besteler çıktı. Sahne performansından öte istediğimiz, elle tutulur gözle görülür sağlam bir albüm...
İşleri yoluna koyalım sahnede de olacağızdır.

noiseofundergroundgj2.jpg

MARTENSMITH olarak 2008 Kasım ayında Ankara Raven Records stüdyolarında kayıtlarını yaptığımız yeni EP'miz Mental Sequences'in tanıtım konserine hepinizi ortalığı yıkmak,kafaları sallamak ve pogoya dalmak üzere Ankara IF Performance Hall'e bekleriz.EP satışını ilk olarak orada bulunacak olan standımızda gerçekleştireceğiz.Oradan eski demomuz Trident of Life'a da ücretsiz olarak sahip oalbileceksiniz.

Konsere mutlaka bekliyoruz kızlar!!!

www.myspace.com/martensmith

Geri