Ibanez Tk999ht Tube King

Ben çaldım baya.Çok iyi bi pedal bence her yola da geliyor.Üstünde birçok parametresi var,noise gate gibi birşey de vardı yanılmıyorsam.Tek kötü yanı 12v'luk adaptörle çalışıyor olması,ayrıyetten adaptör taşıma derdine sokuyo :D

Çok sağlam alet. Üzerindeki lambanın da süs olmadığını takar takmaz çalmaya başladıktan 10 dakika sonra farkedebiliyorsunuz ton değişimiyle.

Tonlar çok net, dinamikleri çok sağlam, özellikle void parametresi ile oynandığında en karışık core ritim rifflerinde bile netlik sağlıyor. Void'ın sadece on durumuna getirildiğindeki performansı bile yeteri kadar mutlu ediyor insanı.

Özellikle sahnede parazitsiz çalmak adına oldukça başarılı bir alet...

odyssey demiş ki:
Ben çaldım baya.Çok iyi bi pedal bence her yola da geliyor.Üstünde birçok parametresi var,noise gate gibi birşey de vardı yanılmıyorsam.Tek kötü yanı 12v'luk adaptörle çalışıyor olması,ayrıyetten adaptör taşıma derdine sokuyo :D

lambaların maksimum performans verebilmesi için belli volta ihtiyaç duyar ve bu bence en az 12v tur.vox bulldog gibi pedallar 9v luk olması sebebi ile tam tube performansı veremiyor.yani 12v olması iyi birşey.zaten çoğu tubepedal 12 vla çalışır.

Geri