Aşkınla Ne GRİP Hallere Düştüm ( Kısa filmimiz)

'Forum Meydanı' forumunda hasanayvenli tarafından 13 Mayıs 2008 tarihinde açılan konu

1. kısa film yarışmasına katılmış olduğum film.
    yarışma şartları şöyleydi : komik olcak, içinde grip olcak, en fazla 5 dk olcak
    bu şartlara göre bişeyler düşündüm ve yazdım.

filmi yarışmaya son katılım günü olan gün çektik. vaktimiz çok sınırlıydı. sahneleri tekrar etme fırsatımız olmadı. diyaloglar da neredeyse tamamen doğaçlama

filmi izlemek için
    http://www.youtube.com/watch?v=wNugPwZKyfg
    http://www.gripfilm.com/viewfilm.php?fid=7896046

teşekkür ederim

2. ehh fena değil:)

3. hoş olmuş hasanım, yakışır :)

4. sağolasın güvencim :)

5. güzel yav yanlız kız gülmese imiş daha güzel olurmuş :D

6. ya o sahneyi tek seferde çektik :D gerçi her sahneyi tek seferde çektik son gün çekmiş olduğumuz için. vaktimiz yoktu. bi de domatesçi rolündeki arkadaştan o derece performans beklemiyoduk haliyle :D o yüzden ilk karşılaştığımız anın tepkisi oldu biraz :D

7. domatesçi arkadaşın performansı apayrı zaten :D

8. Sen hangisisin orda? Grip hale düşen eleman mı?

9. harbi o domatesci eleman feci bişey, ben sinir oldum izlerken :)

10. Abi Sabriye ortadan kayboldu herif hala domates satmaya çalışıyo :D

Tebrikler valla. Güldüm gecenin bi yarısı güzeL olmuş.

11. evet grip olan benim. bu arada bugün yağan yağmurla beraber gerçekten grip olcam sanırım. bugün değil de çekim yaptığımız gün yağsaydı bu yağmur, yağmur sahnesi çok daha göze hoş gelirdi :)

12. kız kaçmış domatesci eleman hala "al al al al al al al al" diye bağrıyo. eeee herkesin derdi kendine tabi :)

en baştaki muhabbetinizde tam bizim muhabbet.

- amcoolu finaller g.te dayandı, ne b.k yicez?
    - amk derdin finaller olsun, böyle hayatın, böyle nefsin, böyle devranın gözlerinden öpiyim..

en baştaki elemanın gaz verişini tuttum bak :wink:

13. sonuçlar yarın açıklanıyor. bakalım ilk 10'da yer bulabilecekmiyiz :)

14. vay be ne heyecan yaşamıştık geçen yılın bu zamanlarında. ilk 10 a da giremedik zaten mk. :D

15. güzel olmuş kardeşim ama ilk 10'a giremediğin için de üzüldüm,inşallah bi dahaki sefere başarırsın :wink:

Bu Sayfayı Paylaş