serr

parça linki : http://www.fileden.com/files/2010/7/26/2924924/serdar secme-ölüm.mp3
Herkese merhaba.Ev studyomda kaydettiğim bestesi ve düzenlemesi bana ait olan parçamı sizlerin eleştirilerine sunuyorum.Sizin yapacağınız her türlü eleştirinin bana artı bilgiler katacağını biliyorum.Kullandıgım ekipmanlar

Software:
-cubase 5.1
-ez drummer
-waves plug-ins
-ik multimedia-ampeq (bass tonlarını mxr bass preampten de geçirdim)
-ik multimedia-metal
-ik multimedia-fender
-hypersonic 2
-ableton max for live (bazı kücük delay efektleri için )

Gitarlar :
-Fender USA Stratocaster
-Yamaha RGX 420
-Ibanez SGRG SG 305 5 telli bas

Şarkının başından sonuna kadar duyulan drive'lı riffleri Yamaha ile çaldım.Rat2 drive pedal ve mxr kompresorü dibox'dan ses kartına girip sadece amplitube'den kabin simulatörleri kullandım.Aradaki geveze soloda sadece amplitube-metal'den bir solo tonu kullandım.Herhangi bir pedal takviyesi yoktur.
Nakarat riff'indeki clean gitarı Fender'le çalıp yine amplitube kabinlerine,önüne oner chorus,mxr super komp ve digidelay girerek çaldım.

Bass kayıtlarını ise gear'da bellirttiğim gibi mxr bass preampten geçirip çaldım.tamamiyle penayla çaldım.

Vokal kayıtlarını Rode Nt1000 ile yaptım.

Mix ve mastering konusunda kendimi hala geliştirmeye çaliştıgımdan tam anlamıyla mukemmel işler henüz çıkaramıyorum.Sizlerin bu konuda eleştirilerine daima açıgım.

Geri