Kısadevre

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda TANSELUS tarafından 24 Nisan 2004 tarihinde açılan konu

1. KISADEVRE

elektrogitar : TANSEL ARMAÐAN (tanselus) 8O
    elektrogitar : TANER ARMAÐAN (taner the juniour) :roll:
    bass: ALP ŞARDAN (alp koçi) :D
    davul : HAKKI SAYGILI (hakkı paşa) :twisted:
    vokal :DUYGU PALAMUTÇU (duygu the vocalist) :wink:

Şu anki kadrosu 2003 mart ayında şekillenen KISADEVRE türkçe rock şarkıları MEDLEY tarzında coverlamakta ve türkçe besteler yapmaktadır..Grup anlatmak istediklerini türkçe anlatmak konusunda ısrarlıdır...ayrıntılı bilgi fotolar ve çok yakında eklenecek mp3 ler için :

www.kisadevre.20m.com
    www.kisadevre.garaj.org

2. Forum başlıklarını küçük harfle yazın. Ben düzelttim şimdilik.

3. tamamdır..büyük harflerle daha afilli oluyodu ama napalım artık :) bunu da öğrenmiş olduk böylece..

4. ayaşlıları foruma alıyo muyduk acabaaaa :twisted:

hoşgeldiniz :elsalla

5. Hoşgeldiniz forumumuza :D :yaratik

Tansel.. Bu başlığı açsalar diyordum.. İyi ki açtın.. Bir sorun olursa ben burdayım. :elsallaa :D

6. **efenim madem halk bizi forumda görmek istiyo biz de açıcaz tabi başlığımızı en afillsinden :) ...ayrıcana sayın toygun ,güzide ilçelerimizden içanadolunun paris i olan ayaş a attığınız laftan dolayı tarih sizi affetmeyecek.. :)

7. bu arada 3 mayıs a çok az kaldı ve ben halen cherokee yle cebelleşmekteyim..tembellik zor zanaat tabi.herşeyi son ana bırakıyorum yav...ama yavuz abi nin anısına çalıcaz şarkıyı en babasından..ne de olsa platin saçlı karıların altında grand cherokee..di mi :)

8. grubun diğer elemanları ne yapıyo ya??alp paşa ve hakkı paşa teşrif etmeyi düşünürmüsünüz acaba??

9. **duyduk duymadık demeyin..Büyük konsere bir hafta kaldı arkadaşlar..3 mayıs pazartesi saat 8de BARAKA ROCK BAR...
    TAKLAMAKLA & KISADEVRE
    _heavy brothers in baraka_

10. heavy brothers sen çok yaşa :!: :tap: :tap: :tap:

11. **heavy brothers ismi çok afilli oldu cidden ha..hanginiz bulduysa teprik ettim..gerçi benim aklıma gelmişti ama neyse :)

12. :tap: heavy brothers sen çok yaşa

:tap: :tap: jasmin sen de çok yaşa.... (hapşuuu....) :D

13. hehe bu ismi ben buldum ama biri üstüne yatmış olabilir sana aktarırken.. :evil:

14. aha... bana laf sokmak ha... 8O aktarırken ben buldum deseydim tansel de jasmin bulmuş diye yazardı buraya... öyle yazmadığına göre demek ki üstüne yatan yok paranoyak gitarist :wink: aha da sen buldun söölüyorum burda...
    hişşt lan bakın heavy brothers'ı çağrı bulmuştur!!!

15. öyle deme ismi bulana jackson ps4 gitar veriyorlar..

16. ii isim :D

YÖNETİCİ NOTU: "İİ" DEÐİL "İYİ" OLACAK. FORUM KURALLARINI OKU. TÜRÇE'Yİ DÜZGÜN KULLAN.

17. tabiki iyi isim..niye?çünküü benim de aklıma gelmişti yoksa taklamaklacılar fıs aslında canım..herşeyi de ben buluyorum yav... sanırsam galiba %100 emin değilim ama kesinlikle süperim :)

18. amfi işi hayırlı olsun diyelim.. iyi sound olsun gerisi yalan..

19. **olm bugün studyoya girdim bir ton çekmişler amfilere aklınız hayaliniz durur..hemen kaydettim değerleri..ben pedal bile kullanmayacağım sanırsam.2 tane marshall amfi olcak babalar gibi canınızı sıkmayın herşey süper olacak..pazar günü sound check alcaz zaten sabahtan

20. ...demek öyle :evil: