Kısadevre

**hız kesermiyiz emrahcım..herşey süper gidiyor..yanlız biliyorsun ki bizim grupta tek netle ilgilenen ben varım arasıra alp paşa ziyaret ediyor.. o yüzdendir bu sessizlik..
**bi kayda gircez bi türlü olmadı onun sıkıntısı var grupta...şarkıları bi kaydedebilsek değişcek bi çok şey ama..tembellik zor zanaat işte..bi tek benim itip kakmamla bu kadar yürüyor maalesef :)

grşürüz kardeşim emrahcım..bu arada 580 ile kayıp kentin çocuklarını çalcaz beste olaraktan..sözleri ezberleyin sözlü yapcam barakada :)

tanselim iyiydi walla ama olm senin şu dişinle solo olayını göremedim ya çok içime oturdu. Bi daha atacaksan öyle haber ver lem :). Bu arada şunu söyliim ki yok mu sizin 2. gitar ya da almayı düşünmüyonuz mu?

Hehe ben de göremedim vallaha! Ama havada uçusan, Seek&Destroy,Entersandman, Hangar 18 fln acayip şoke etti beni, çok ilginç fikirler vallaha :D Geçmiş olsun diyorum, kolay gelsin bundan soraki konserlere... :metalhead :metalhead

tek gitar ii götürüyoruz bence burak. bi klavyeci arıyoruz 2. gitar yerine..

konser iidi iki üç küçük hata yaptık biz kendimizce :) ama olacak o kadar daa kayıt alamadık. bi alabilsek.. herşey çok daa güzel olacak. koçicim teeesüff ederim kaç haftadır kayıt kayıt die yırtıyorum biyerlerimi :twisted: . ilgilenmiyo demişsin hiç olmamış.
neyse arkadaşlar çok güzel bi geceydi walla. sınıf 64'ün yarısında ayrıldık mekandan zorunluluktan..
2. Ankara Barfest'i sabırsızlıkla bekliorum.

bu arada berkaycım metallicalar çok güzel olmuş elinize sağlık(aslında bunu sizin başlıa yazacaktım ama çok yorgun ve uykusuzum.. üşendim şindi idare et :D

-Yaa bu arada unuttum tanselim senden döküman v.s. almayı. gerçi sende unuttun heralde :). Mailime beklerim dökümanları artık zip li şekilde. Bu arada gitar için yine saol :). Walla hakkın ödenmez ya. bu arada hakkaten o metallica ve megadethlerde ben de dumur oldum şaştım kaldım hatta.... Aynen dewam. süpper
-Ya iyi gidiyor alp ama bazen aramızda bak olm bi de 2. gitar olacak şu riffi gidecek diye geçirmedik değil.

tanselim ne diyim yaa..yine çok iyiydiniz vallaa bravo..sanki besteler her çalışınızda biraz daha aklıma kazınıyor...çok iiyii..tebrik ediyorum kardeşim...
***organizasyon için ayrıca teşekkür ederiz...

**arkadaşlar saolun şarkı formatımızı sonunda beğenen birilerinin çıkması mutluluk verici..

**gitar yerine klavyeci arıyoruz dostum ya..zaten bi tane yedek gitaristimiz var..benim birader canavar junior...gitarist istesem onu alacam ama ..klavye eksik olan..kulağım hep klavye arıyor şarkılarda..

**yav 580 i çalacaktık süre yetmedi çok üzüldüm..

Kopardınız beni bea. Grup üyelerinin performansı tek tek zaten süperdi. Benim için konserin dönüm noktası "Yaşamak İstemem"di. Bunu çaldınız ya ne diyim ben size. Sağolun varolun. En kısa zamanda ve gelecektede bir çok konserde görüşmek üzere dostlar...

tansel süperdiniz ama demeden geçemiycem alp beni kafadan kopardı ellerine sağlık dostum :twisted: . en yakın konserinizde yine yanınızda olup manyak beste ve coverlarınızı dinlemek istiyorum tekrar tekrar konser için çook sağol.

Anarshikk demiş ki:
tansel süperdiniz ama demeden geçemiycem alp beni kafadan kopardı ellerine sağlık dostum :twisted: .

dostum çok saol. konser esnasında gitarı fazla duyamadım o yüzden bazı yerlerde tam performansımı yakalayamadım gibi geldi bana ama dışarıdan ii duyulduysa ne güzel. tekrar teşekkürler emrecim

yok abi mükemmeldi :metalhead: seste gayet güzel geliyodu ki o amfi biraz süresini doldurmuş gibi geliodu bana. bundan sonra bende bir kısadevre fanıyım. :twisted:
rica ederim dostum insanlar gerçekleri bilsin 8)

**koca dünya bir yana yavuz çetin bir yana galiba..yav inanmayacaksınız ama tüm hücrelerimle çalıyorum ben o şarkıyı..ve hiç bir şarkıyı bu kadar hissederek çalmamıştım daha önce..

**erdemcim saol beğendiğin için..yavuz abinin sololarını onun gibi atmam mümkün değil ama elimden geleni yapmaya çalıştım sahnede..saolun desteğiniz için..özellikle de "yaşamak istemem" de

Geri