Kısadevre

**saolasın dostum... ben tek başıma yapmadım.. sizlere,katılan herkese teşekkür..

** "dostum" u acaip gaz bi şekilde çalıyoruz grupça..vişne votkalı bir muhabbetin tam ortasında çıkmıştı..başta megadeth kill the king sonda da seek n destroy olunca otomatikman sapıtıyorum ben...dümdümdümdüm nere nere dümdümdümdüm.. nerenere....
searching..................seek&destroy.. :)

**ama koca dünya bir yana yavuz abinin şarkıları bir yana..yaşamak istemem bence gecenin şarkısıydı..herkesin eşlik etmesi çok duygulandırdı beni..saolun yav :)

**bu arada ilk hücum kaydımızı yaptık arkadaşlar..kaydı allegroda gerçekleştirdik bugün..kaydı tonlayan ve kaydeden orçun a sonsuz teşekkür..çok temiz bir kayıt oldu..6-7 mikrofonla falan aldı heralde..kanal kayıt gibi nerdeyse..

**kaydı dinletmek istiyorum ilgilenen herkese..en yakın zamanda nete uploadlıycam..ankarada olanlara cd olarak da verebilirim..ilgilenenlere duyrulur :)

beste

tanselcim öncelikle tebrik ederim şarkılarınızı beğendim,ayrıca bu organizasyonda en büyük pay senin,herşeye sen koşturdun,bunun için de teşekkürler..

eleştirilerin ve övgülerin için de teşekkürler,bi müzisyenin eleştirisini dikkate almicaz da napcaz..

kaydınız da hayırlı olsun,en kısa zamanda dinlemek istiyorum, bööle bi mp3 formatına falan sokarsanız alayım bi ara..

sevgiler:)

**saolun arkadaşlar desteğiniz için..kayıt şimdi bizim davulcu paşada..en kısa zamanda ulaştırcam size

**yav buarada philophobia..arkadaşlar ben eleştrileri tamamen iyi niyetinize güvenerek yaptım..ard niyetim varsa en ufak clubber oluyum şerefsizim :)

arkadaşlar kayıt bende de war. üstelik demo gibin bi şekilde cdye tekrar kaydettim üstünde biraz oynamalar yaparak.. biraz daa güzel oldu gibi.. isteyenler öm dan bana ulaşsınlar kaç tane çoaltacaz bi bilelim..

**koçisan bi zahmet 580 ve kayıp kentin çocuklarını hatta bi de karanfilleri (yanına cover yazmayı unutma patlamasın sonra telif) www.purevolume.com dan bi sayfa alıp oraya uploadlayıver de insanlar rahatça indirebilsinler..link adresini de yazarsın buraya..

kanaatimce(ki sçmışım kanaatime)kimyası uyuşmuş şık bir gurupsunuz arkadaşlar..2 saat 27 dakika (arada mola vermeniz suretiyle) tek bi of çekmeksizin mütemadiyen dinleyebilirim sizi..
alternatif cover denemelerinizle 'sktiiir ulan nerden akıllarına gelmiş bu' dedirtmeniz; müzikaliteyi husule getiren hiper şahane bir soundla bunları harmanlamanız;bende 'hadise buduuur' kanısını uyandırdı..
bir bayan vokalin yorumu ve kısadevrenin müzikal üslubuyla ilhan irem coverlarını dinlemek bende seratonin(mutluluk hormonu) salgılatıcaktır.hayata dair ender temennilerimden biri olan bu arzum vuku bulursa sevinirim.bitti..
FİLOFOBİ'nin cirkidevi kwanch..

**kıwanç kardeşim çok teşekkür ediyorum..galiba sonunda severek çalıyoruz coverlarımızı ve bestelerimizi...zaten bi şarkı içimize sinmezse kesinlikle çalmıyoruz konserlerde...

**grup bir senesini doldurdu...zaman geçtikçe daha da ısınıyoruz müzikal olarak birbirimize..normal hayatta zaten kardeşten farkımız yok..o da çok büyük bir faktör tabe..

**bi de az kişi de olsa (ki az ve öz olması bence daha da makbuldur) insanlar beğenince müzik o zaman ayrı bir keyif haline geliyor işte..iyiki varsınız dostlar :)

**ilhan irem i coverlamaya bile gerek yok ki :) hissiyatla dolu tüm melodileri..bir ara yarınları çalıyorduk..bak ii hatırlattın aslında..çok güzeldir ilhan irem şarkıları.. ama yapınca öyle olmalı ki ilhan irem e yakışır bişeyler olsun..

bak ilhan iremin 'kuklacı amca' diye yasaklı bi şarkısı var..ara tara bul yapın derim.ee ne de olsa cebeci kampüsündeniz nerde yasak orda biz...
mülkiyeye bu yakışır :twisted:
FİLOFOBİ'nin cirkindevi kwanch..

TANSELUS demiş ki:
**kıwanç kardeşim çok teşekkür ediyorum..galiba sonunda severek çalıyoruz coverlarımızı ve bestelerimizi...zaten bi şarkı içimize sinmezse kesinlikle çalmıyoruz konserlerde...

**grup bir senesini doldurdu...zaman geçtikçe daha da ısınıyoruz müzikal olarak birbirimize..normal hayatta zaten kardeşten farkımız yok..o da çok büyük bir faktör tabe..

**bi de az kişi de olsa (ki az ve öz olması bence daha da makbuldur) insanlar beğenince müzik o zaman ayrı bir keyif haline geliyor işte..iyiki varsınız dostlar :)
Sizin başlığı okudukça sizin grupta bir oturmuşluk, böyle bir kendinden emin olma durumu seziyorum abi açıkçası, çok hoşuma gidiyor! Yani cidden sağlam basıyosunuz yere! :D
Az ve öz konusunda da haklısın şu anda siz zaten çok ilginç değişik bir müzik yapıyorsunuz, yani özellikle coverlarınızı herkesin beğenmesini ben de beklemem, ama aynen devam (zaten öyle gidiyor :D )
Bir de şu kayıt işini çok merak ettim ben de isterim! Bir ara buluşalım görüşelim :D

**saolasın berkay kardeşim...bi de sololarım başarılı olsaydı kayıtta çok mutlu olacaktım ama acaip gerildim kayıt esnasında..o yüzden pek iyi değil ama eksik macar gamı kullandım 580 de ...ilginç oldu hafif oryantal..alp upload etti nete ama şu an site yayına sunmamış daha..alp koçi hallederse o işi insallah dinleyebileceksiniz...gitarist olaraktan yorumlarını bekliyorum..

**davulcumuz piskopat çaldı ,gitar olarak tatminkar bi kayıt olmasa da davulcular beğenecekler sanırsam..

**şarkı sözlerine de ankarabarfestteki sayfadan bi göz atarsanız çok mutlu olurum..en az müzik kadar önemli benim için..zaten ilk etapta 580 ve kayıp kentin çocukları nete verilecek..bi de cover karanfiller...hangar18 versiyonu tabe..berkaycım sen seveceksin kesin :)

**ah bi de purevolume.com bir yayına soksa şu kaydı..

**buluşma işini bi an önce ayarlayalım..kafamda acaip bir projeler yumağı var..senle bi konuşmak istiyorum dostum...grşelim en yakın zamanda :)

**hemen dostum ...seri üretim yapıp piyasayı kısadevre cdsine boğacaz..bakkallarda marketlerde çok yakında insannah..kayıt şimdi alpte..alp paşa bana çekerse ben de sizi insannah cdyle buluşturcam..ben acaip sabırsızlanıyorum heavy biraderlerime dinletmek için kaydımızı..

**fotolar çok makbule geçer emrahcım..hemen bakiciim mailime :)

arkadaşlar purevolume da bir yayına başlasın şarkılar, buraya bir link vercem ordan indirebileceksiniz şarkıları. sanırsam pazar veya pazartesi akşamı siteden yayına açacaklar bizim grubu..

Geri