bc rich warlock

'Elektro Gitarlar' forumunda akhenaton88 tarafından 10 Haziran 2008 tarihinde açılan konu

1. evet arkadaşlar bc rich warlock u olanlar ben le irtibata geçsin..teşekkurler

+ marshall anfi olsa güzel olur

ankarada oturuyorum

2. evet arkadaşlar bc rich warlock u olanlar evet siz hemen big boss ile irtibata geçin size çok gizli bir görev verecek ne yazık ki biz diğer gitar sahipleri bu gizli görevi hiç öğrenemeyeceğiz ancak belki sizi takip edersek gizli karargahı bulabiliriz.

3. :D :D Güzel :D eski Warlock çılar alınıyormu göreve?

4. hyr anahtar deliğine sadece warlock uyduğu için sahibi olmanız lazım!

5. ltd warlock kasa olsa olmaz mı ?

6. bc rich nt warlock um var ve marshall amfim var:D

7. Bizde gitar çalıyoruz, gizli görev bizim de hakkımız! :D

8. yok arkadaşlar ben jacksoncuları toplicam merak etmeyin siz şu an gizli anamerkezin tasarımı üzerinde uğraşmaktayım daha sonra dünyayı ele geçireceğiz merak etmeyin siz nihahahahahahauhaha!

9. puhahahahh abi çok iyisiniz ya :)

10. hemen benim yamahayı kesip biçmeye başliim akşama anca biter :twisted: 8O :D marshallı da organize iş yapıp bir arkadaştan ödünç alacağz herhalde :twisted: :D lütfen beni de alınn size 2 gitarımı da veriyim ben de gireeyim lütfenn(şakaydı falan :D ) abi yeni üyeler olayı aşmış bulunmakta :)

11. Beyler el altından warlock verebilirim.Her türlü kapı deliğine uygun görev filan farketmez.Öm atmanız yeterli :D :D

12. Bu başlık hala yaşıyormu ya?

13. bende var warlock. 2005 yapımı dünyada bin tane üretilen special edition modeli var ;)

14. merak ettim resmini koyabilirsen iyi olur:D:D

15. Bendekinin bir benzerini Türkiyede daha görmedım :)

Nette bir kez satışına sahit oldum :)

16. dms

dms

81
    0
    300
    Bende bir adet marshall amfi var. Başlığı görünce heyecanlandı (amfi heyecanlandı, ben değil). "Abi" dedi, "Ben de irtibata geçebilir miyim ?"

Hayat ne tuhaf warlocklar felan.

17. Warlock bir hayat tarzidir :)

Yaşamasını bilene :p

18. avatar resmindeki gitar arkadaşım ama. resim koymayı unuttum nezamandr gırmıodm.

19. tatlı aletmiş:D

Bu Sayfayı Paylaş