bc rich warlock

A

akhenaton88

evet arkadaşlar bc rich warlock u olanlar ben le irtibata geçsin..teşekkurler

+ marshall anfi olsa güzel olur

ankarada oturuyorum

evet arkadaşlar bc rich warlock u olanlar evet siz hemen big boss ile irtibata geçin size çok gizli bir görev verecek ne yazık ki biz diğer gitar sahipleri bu gizli görevi hiç öğrenemeyeceğiz ancak belki sizi takip edersek gizli karargahı bulabiliriz.

ciyzis_kirayzs demiş ki:
evet arkadaşlar bc rich warlock u olanlar evet siz hemen big boss ile irtibata geçin size çok gizli bir görev verecek ne yazık ki biz diğer gitar sahipleri bu gizli görevi hiç öğrenemeyeceğiz ancak belki sizi takip edersek gizli karargahı bulabiliriz.
:D :D Güzel :D eski Warlock çılar alınıyormu göreve?

yok arkadaşlar ben jacksoncuları toplicam merak etmeyin siz şu an gizli anamerkezin tasarımı üzerinde uğraşmaktayım daha sonra dünyayı ele geçireceğiz merak etmeyin siz nihahahahahahauhaha!

hemen benim yamahayı kesip biçmeye başliim akşama anca biter :twisted: 8O :D marshallı da organize iş yapıp bir arkadaştan ödünç alacağz herhalde :twisted: :D lütfen beni de alınn size 2 gitarımı da veriyim ben de gireeyim lütfenn(şakaydı falan :D ) abi yeni üyeler olayı aşmış bulunmakta :)

Bende bir adet marshall amfi var. Başlığı görünce heyecanlandı (amfi heyecanlandı, ben değil). "Abi" dedi, "Ben de irtibata geçebilir miyim ?"

Hayat ne tuhaf warlocklar felan.

Geri