Yeni içerik
M

Jackson - Dinky DKXT Snow White Test-Müziktrek

  • müziktrek
30 saniyede bukadar yetersiz anlatılabilirdi sanırım bilen arkadaşlar üzerinde durmuycaktır belki ama yeni başlayan bir arkadaşı yönlendirmeye yetcek kadar açıklayıcı bir video olmamaış en basidinden ne agcından oldugu bolt on mu set neck mi bunların artıları eksileri nelerdir size ne gibi şeyler saglar üzerinde durulabilirdi
 
M
Yorumunuz için teşekkürler. Video işinde yeni olduğumuz için neyin nasıl yapılacağını biz de yaşayarak öğreniyoruz. Sizin gibi anlatım bekleyen insanların yanında 'konuşma az olsun' diyen insanlardan da yorumlar alıyoruz. Öğrenme sürecinde hepsini değerlendirip bir orta yol bulacağız diye umuyoruz. Yapıcı eleştirinizden dolayı teşekkür ederiz.
 
Benim en çok sevdiğim bir gitarla birçok tarzda çalınması.
Gerçi bu gitar için glam, heavy çalınır. Ancak clean tonlarını duymak iyi olurdu.
Maun mu, rosewood mu olması çok önemli değil bence.
 
tamam belki fender mustang anlatılırken bu uslup tavır olurken bir jackson i anlatırken daha ağır abi uslubu gerekli.Gitarın ruhuna ters.Bir de bu gitar basswood olduğu için Jackson ruhuna da ters.Jack in ucunun nereye gittiği belli değil.Böyle bir ses beklemiyordum en azından.
 
gitarın özellikleri: http://www.musiciansfriend.com/guitars/jackson-slxt-soloist-electric-guitar speed neck diyor ama şaşırdım.Speed neck KV USA ve kelly USA modellerinde yokmuydu? bir de gitarın üretim yeri hindistandır.Bu yüzden fiyatı uygun.
 

Medya bilgisi

Kategori
Diğer Medyalar
Ekleyen
müziktrek
Eklendiği tarih
Görüntülenme
1,065
Yorum sayısı
5
Puanlama
0.00 yız 0 puanlama

Bu medyayı paylaş

Üst