Yeni içerik
M

Müziktrek-Crossing The Bridge (2.Bölüm): Washburn BT-3 in the Jungle

  • müziktrek
www.muziktrek.com, www.muziktrekblog.com

Süper kahraman Demir Sert Washburn BT-3'ü son yolculuğuna uğurluyor. Buruk bir aşk hikayesinin 2.Bölümü yayında!..

Not: Bu videoda hiçbir hayvan dostumuz zarar görmemiştir. Beyaz Hindi kod adlı cüsseli arkadaş kondüsyon sorunları nedeniyle rejim yapmaya başlamış ve Karabaş, Karabaş Jr. ve III.Karabaş isimli üç köpek arkadaşımız da çalınan müzikten etkilenerek sabah sporunu metal müzik eşliğinde yapmaya başlamışlardır. Kınalı Hindi kod adlı arkadaşımız ise Demir'e ilan-ı aşk ederek çekim süresince yanından ayrılmayarak sevgisini ispat etmiştir:))
fantastik eylenceli hoş bir video olmuş dier tanıtım videosu çeken yerlere göre size ayrı bir renk içtenlik getirmiş buraya kadar çok güzel ama gitar tanıtımı için hala yeterli degil yenilerini beklemedeyiz
 
Demir Sert ömrün uzun olsun :D o tavukların çırpınması nedir öyle. Ellerinize sağlık inanılmaz keyif aldım :D
 
M
Sinmara 'Yetmez ama evet' tadındaki yorumundan dolayı teşekkür ederiz:)) Videolar için ses mühendisi bir arkadaş ile çalışmaya başladık. Kısa sürede videodaki ses kalitesini üst seviyeye taşıyacağız. İlginiz için tekrar teşekkür ederiz.
 
George Lynch ın çöldeki çalışması aklıma geldi onun kadar keyifli olmuş . http://www.youtube.com/watch?v=HUXXgiKpfrE buradan bakabilirsiniz.
 
Emeğinize sağlık hocam. Tavukların uçarak kaçarak uzaklaşmasına beni bitirdi Allahnı seven üstüme toprak atsın :D
 

Medya bilgisi

Kategori
Diğer Medyalar
Ekleyen
müziktrek
Eklendiği tarih
Görüntülenme
847
Yorum sayısı
7
Puanlama
0.00 yız 0 puanlama

Bu medyayı paylaş

Üst