müziktrek

Fender Custom Shop - Mary Kaye 57' Reissue Stratocaster Test-Müziktrek

http://www.muziktrek.com, http://www.muziktrekblog.com

müziktrek, 6 Haziran 2012
dthakankoca ve kuruuzum bunu beğendi.
  • VanHalen
   Bu videoyu ve kauri langcaster videosunu beğendim.Biraz geyik espiri ile de doğru düzgün videolar çekilebiliyormuş.Diğer videolarınız ses kalitesi ve ensturmana ciddiyetsiz yaklaşımı ile beni hayal kırıklığına uğratmıştı doğrusu.Özellikle ibanez jem e hakaret edilmiş gibi bir video vardı.Gitarın performansı yerlerdeydi.
  • dthakankoca
   öncelikle ellerinize sağlık ..mary kaye bildiğim kadarı ile gold hardware a sahip.böyle gold olmayan serileride varmı.teşekkürler bilgiler için ..
  • müziktrek
   @VanHalen: Güzel yorumlarınız için teşekkürler. Mikrofonlama olayını biraz çözünce ses kalitesi de yükseldi. Demir'in videolardaki tavrına müdahale etmeyi düşünmüyoruz. Bu videoların size hitap etmesinden dolayı mutlu olduk.

   @dthakankoca: Gitarın orjinali dediğiniz gibi Vintage Gold Hardware. Modifikasyon yapılarak Modern Chrome Hardware eklenmiş. ( Deneyeceğimiz gitarları o gün ilk defa gördüğümüz için videoda böyle bilgi aktaramadık. Eksik bilgi için özür dileriz.)
  • dthakankoca
   Böyle güzel demolar için emeği geçen herkese teşekkür.Sevgili Demirin tarzı ve anlatımı da gayet keyifli....Verdiğiniz bilgiler için de sağolun...Merakla demoların devamını bekliyoruz.Özelliklede 57 ri demosu mümkünse ayrıca sevinirim.Saygılar sevgiler...
  Gösterilecek yorum yok.
 • Kategori:
  Diğer Medyalar
  Yükleyen:
  müziktrek
  Tarih:
  6 Haziran 2012
  Gösterim Sayısı:
  879
  Yorum Sayısı:
  4