Yeni içerik
M

Fender Custom Shop - Mary Kaye 57' Reissue Stratocaster Test-Müziktrek

  • müziktrek
Alınan Beğeni: dthakankoca ve kuruuzum
Bu videoyu ve kauri langcaster videosunu beğendim.Biraz geyik espiri ile de doğru düzgün videolar çekilebiliyormuş.Diğer videolarınız ses kalitesi ve ensturmana ciddiyetsiz yaklaşımı ile beni hayal kırıklığına uğratmıştı doğrusu.Özellikle ibanez jem e hakaret edilmiş gibi bir video vardı.Gitarın performansı yerlerdeydi.
 
öncelikle ellerinize sağlık ..mary kaye bildiğim kadarı ile gold hardware a sahip.böyle gold olmayan serileride varmı.teşekkürler bilgiler için ..
 
M
@VanHalen: Güzel yorumlarınız için teşekkürler. Mikrofonlama olayını biraz çözünce ses kalitesi de yükseldi. Demir'in videolardaki tavrına müdahale etmeyi düşünmüyoruz. Bu videoların size hitap etmesinden dolayı mutlu olduk.

@dthakankoca: Gitarın orjinali dediğiniz gibi Vintage Gold Hardware. Modifikasyon yapılarak Modern Chrome Hardware eklenmiş. ( Deneyeceğimiz gitarları o gün ilk defa gördüğümüz için videoda böyle bilgi aktaramadık. Eksik bilgi için özür dileriz.)
 
Böyle güzel demolar için emeği geçen herkese teşekkür.Sevgili Demirin tarzı ve anlatımı da gayet keyifli....Verdiğiniz bilgiler için de sağolun...Merakla demoların devamını bekliyoruz.Özelliklede 57 ri demosu mümkünse ayrıca sevinirim.Saygılar sevgiler...
 

Medya bilgisi

Kategori
Diğer Medyalar
Ekleyen
müziktrek
Eklendiği tarih
Görüntülenme
887
Yorum sayısı
4
Puanlama
0.00 yız 0 puanlama

Bu medyayı paylaş

Üst