Yeni içerik
E

Bullet for my valentine - The Last Fight -solo cover ( emre mert )

  • emremert
Dostum şarkının sesi çok açık aralarda vibratolar geliyor sen yapmıyorsun falan biraz daha kısıp çal eğer backing track bulamıyorsan ; )
 
E
bnm gitarın ön planda oldğunu sweep in sesinden anlayablrsin . çnkü orjinalde sweep yok dostum :)
 
Zilyon tane video ekliyosunda dostum, şunları kayıt alıp videoyla birleştirsen daha iyi olmaz mı? Ne çaldığın anlaşılsın yani.
 
yav adam bişey yapmış emek vermiş çalmış koymuş hemen balta.. hayır güzel eleştri olsa no problem zaten eleştrinin yerinde olanı insanı geriye değil ileriye taşır.. ama böyle köstek olmayın ..
 
E
teşekkür ederim . yani insanların yorumlarını engelliyemiyoruz işte . sonunun neree varcağını bilmeden konuşurlar bazen . sadce gitar çalmış olark gryolar emek varmı die yokmu kimin umrunda işte . dencek bişey yok. tekrar teşekkrler
 
E
iyi ya da kötü yorumlarınız için tsekkerler. herkesin görüşü farklıdır diyip son sözü söyliyim o zaman en iyisi bu olur :)
 
fena değil dikkatimi çeken önemli konu seçre parmağını kullanmıyorsun o çoook önemli devreye sok çalışmaya devam
 
azminden ötürü kutluyorum ben. eleştirilere olabildiğince açık ol bence başta işe yaramaz gibi gözükseler de ileriye gitmene yardımcı oluyorlar. çalışmaya devam, bir kaç serçe parmak egzersizi de koy araya, kullan o parmağı. haydi başarılar :)
 

Medya bilgisi

Kategori
Performansını Göster!
Ekleyen
emremert
Eklendiği tarih
Görüntülenme
959
Yorum sayısı
11
Puanlama
0.00 yız 0 puanlama

Bu medyayı paylaş

Üst