Yeni içerik
cio_vai

Cihan Keklik - Dm improvisation

gitar: fender stratocaster meksika
pedallar: tc electronic nova system, crybaby gcb-95
amp: fender champion 110
Bu ne güzel ton, bunlar ne güzel cümleler ! Eline sağlık. Parmakla çaldığın yerlerde Robert Cray etkisi duydum gibi, ama genel olarak bir Andy Timmons havası aldım; volume potu ile oynadığın yerlerde de rahmetli Gary Moore'un gölgesi geçer gibi oldu:) Çok güzel bir çalışma olmuş. Bence bu akor dizisinin başına ve sonuna daha tematik bir şeyler de ekleyip bunu bir besteye dönüştürmek de mümkün olabilir.
 
Çok güzel çalmışsın eline sağlık.. ton, ruh, çalım her şey çok iyi..
 
Bravo...İlk kez bir şey anlatabilen, hissettirebilen bir parça izledim....Bence önemli olan( yavaş olsun, hızlı olsun, teknik olsun ,olmasın dinleyene bir hikaye anlatan cümlelerin ,duygunun olduğu şeyler çalmak bunu tonunuzla aktarmak..)Yüreğinize emeğinize sağlık..Bu arada bazen benimde kapıldığım şunu mu alsam ,bunu mu alsam (bu arada otörlerin ve de illa analog olsun yok şu olsun boyası nitro olsun ağacı tek parça sapı kuşgözü olsun vs.gibi sanki bu iş için illa ciddi para lazım olsun geyiklerini pompalayan bir dolu kendini guru zanneden kişilerde de kapak olacak nitelikte bir çalışma...şöyle ki bu dediğm kişilerin çoğu emin olun bu denli yürekten hissiyatlı çalamıyor..ufak tefek 2 3 düzenlemeyle ki naçizane fikrim ;piyasadaki çoğu pop rock karışımı saçma grupları da şarkılarıda katlar...)geyiklerine nokta koymuş oldunuz.Elinize yüreğinize sağlık...Tbi hepsi kendi fikrim ve en fazla beni bağlar....
 
çok başarılı , tebrik vede taktir ediyorum. Bu arada nova kullanıcısı olarak sana kısa bir sorum olacaktı , mümkünse
nova ve crybaby bağlantını nasıl sağlıyorsun amfine? ınput , sent return , wah ı pedal ınput gibi mi ? cevaplar isen çok sevinirim :)
 
Öncelikle teşekkür ederim yorumun için:) Gitar--> wah --> nova(drive input)--> amfi(input) şeklinde kullanıyorum:)
 
peki bağlantıyı öğrendik :) ( Çok teşekkür ederiz bu arada )
şimdi de nasıl çaldığını bir anlatırsan daha çok sevineceğiz :) ( bu şaka tabi :) )
 

Medya bilgisi

Kategori
Performansını Göster!
Ekleyen
cio_vai
Eklendiği tarih
Görüntülenme
1,255
Yorum sayısı
13
Puanlama
0.00 yız 0 puanlama

Bu medyayı paylaş

Üst