Yeni içerik
exselansTR

Duman - Gönül (Elektro Gitar Cover - Solo) | Nasıl Çalınır?

Duman grubunun "Orhan Gencebay İle Bir Ömür" albümü için yaptığı "Gönül" parçasının elektro gitar coverıdır. Batuhan Mutlugil (Solo Gitar) taklidi yapılmıştır.
Kullanılan gitar akorları ve tabları: http://bit.ly/gonultab
Çok kötü olduğunu düşünmüyorum videonun.Ama buraya yorum yapılması için koyuyosunuz adam kötü yorum yapınca gidip sen bi tane yapta bizde çok iyi diyelim demek olmuyor.
 
Hocam ben doğru eleştiriye açığım tek lafta söylemem. Ama "çok kötü be"nin neresi doğru eleştiri?
"Şurası şöyle olsa, şurası olmamış, burası olmuş." gibi eleştiriler olsa amin. Sonuçta bir emek veriyorum bu videoyu yapmak için bakın internetede akor ve tablarını ilk veren benim şarkının.
 
Sende haklısın abi ne diyeyim.Video iyi olmuş bazı yerlerde hata olmuş sadece o kadar da olur zaten.
 
Valla kusura bakmayın ama "çok kötü bee" bir yorum değil, gereksiz bir cümle öbeği. Arkadaş kötüdür, iyidir, başarılıdır, başarısızdır, buraya koyduğunda kimsenin, o videoyoyu koyan arkadaşa moral bozucu, hakaret odaklı bir şeyler yazmaya hakkı yoktur.

Üretmek, yapmak zordur, yorum yazmak kolaydır. İlla bir şey yazacaksanız, beğenmediğiniz bir kısım hakkında bilgilendirme verin, arkadaş da onu değerlendirsin. Hatta böyle bir yorum oturup bunu okuyan ya da dinleyeni de bilgilendirir, öğretici olur ama böyle "kötü bee", "sen müziği bırak" "bu da gitar çalmak mı" "rezaleeet" vs vs şeklinde çoğaltabileceğimiz yorumlar anca yorumun ne kadar boş beleş bir şey olduğunu ve kendi karakterinizi gösterir.
 

Medya bilgisi

Kategori
Performansını Göster!
Ekleyen
exselansTR
Eklendiği tarih
Görüntülenme
2,880
Yorum sayısı
6
Puanlama
0.00 yız 0 puanlama

Bu medyayı paylaş

Üst